Komentāri
Būvnieki uz ceļa aizmirsuši pamatīgu bruģa gabalu – pēc Skaties.lv intereses tas tiek aizvākts no ceļa
Aculiecinieks

Portāla Skaties.lv lasītāji Stabu un Kr. Barona ielas krustojumā novērojuši atstātu pamatīgu bruģakmeni, kas, iespējams, apdraud satiksmes drošību.

Skaties.lv sazinājās ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, kas informēja, ka bruģa bortakmeni, visticamāk, tur atstājuši ielas remonta veicēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šāda situācija nav pieļaujama un būvniekiem uzdots nekavējoties novērst nepilnības un atstrādātu bruģa bortakmeni vietā. Speciālisti devušies uz notikuma vietu, lai pārbaudītu, kāpēc šāda situācija ir radusies,” portālam Skaties.lv pauda Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Jāatgādina, ka Kr. Barona visā garumā vēl joprojām ir būvdarbu zona un būvdarbi tiks atsākti līdz ar labvēlīgu laikapstākļu iestāšanos.

“Satiksmes departamenta speciālisti regulāri pārbauda un seko līdzi būvdarbu kvalitātei, defekti, kas atklājušies pēc seguma nomaiņas kā iesēdumi, saplaisājis betona bruģis vai citas nepilnības tiks novērstas garantijas ietvaros par uzņēmēja līdzekļiem,” pauž Rīgas domes pārstāve.

Foto!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl