Komentāri
Brīdinājums šoferiem! Ceturtdienas rītā daudzviet Latvijā ir apledojuši ceļi
Foto: F64

Ceturtdienas rītā daudzviet uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem veidojas apledojums, kas apgrūtina braukšanu, liecina Latvijas Valsts ceļu sniegtā informācija.

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 76 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem apgrūtināti ir šādos ceļa posmos:

uz Ainažu šosejas (A1) Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam;
uz Veclaicenes šosejas (A2) no Rīgas līdz Raunas pagriezienam;
uz Liepājas šosejas (A9) no Skrundas līdz Grobiņai;
uz Rīgas apvedceļa (A4) posmā Baltezers – Saulkalne;
uz Daugavpils šosejas (A6) no Rīgas līdz Lielvārdei;
uz Tīnūži–Koknese (P80) visa posma garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Dobeles, Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Talsu, Tukuma, Ogres, Rīgas un Ventspils apkārtnē.

Starpsezonā autovadītāji ir aicināti būt īpaši uzmanīgi uz ceļa, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Mainīgos laikapstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Tāpēc visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām.

Īpaši strauji apledojums var veidoties uz autoceļiem kas iet cauri mežiem vai gar ūdenstilpnēm, kā arī uz tiltiem un pārvadiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl