Brīdina par satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā

Komentāri
Brīdina par satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā
FOTO: LETA

Tuvāko dienu laikā Rīgas ielās tiks sākti ceļu remontdarbi. Autovadītāji tiek brīdināti par iespējamiem satiksmes traucējumiem. Remonta zonās asfaltēšanas darbu laikā iespējami papildu satiksmes ierobežojumi.

Ceturtdien, 11.septembrī, tiks sākti remontdarbi Rostokas un Jāņa Endzelīna ielas posmā no Rostokas līdz Priedaines ielai, kur autovadītājiem turpmāk jārēķinās ar ātruma ierobežojumu 30 km/h, braucamās daļas sašaurinājumu un aizliegumu ielas malās novietot automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvāko dienu laikā remontdarbi tiks sākti arī Lilijas ielas posmā no Dagmāras līdz Buļļu ielai, Volguntes ielā, Stūres ielā, Braslas ielā no Ieriķu ielas līdz Vestienas ielai un no Braslas ielas līdz Stopiņu ielai, kā arī Mazajā Krūmu ielā.

Visas iepriekšminētās ielas un to posmi remontdarbu laikā būs caurbraucami, izņemot Stūres ielu, kur būs atļauts iebraukt tikai tās iedzīvotājiem. Visās ielās tiks noteikts ātruma ierobežojums 30 km/h, autovadītājiem jārēķinās ar braucamās daļas sašaurinājumu un automašīnu stāvēšanas aizliegumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl