Braukšanas apstākļi šorīt apgrūtināti gandrīz visā Latvijā

Pievienot komentāru
Braukšanas apstākļi šorīt apgrūtināti gandrīz visā Latvijā
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Braukšanas apstākļi pa valsts un reģionālās nozīmes autoceļiem sniega un apledojuma dēļ šorīt ir apgrūtināti gandrīz visā Latvijā, liecina VAS “Latvijas valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Vidzemē šorīt braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa visiem lielceļiem.

Latgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši vien pa diviem lielo ceļu posmiem – pa ceļu A6 posmā no Krāslavas līdz Baltkrievijas robežai un pa ceļu A12 posmā no Ludzas līdz Krievijas robežai.

Zemgales virzienā braukšanas apstākļi ir apmierinoši vien Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Lietuvas robežai.

Savukārt Kurzemes virzienā braukšanas apstākļi ir apmierinoši pa Ventspils šoseju no Ķemeriem līdz Usmai, pa autoceļu A11 no Liepājas līdz Lietuvas robežai, Liepājas šosejas posmos no Apšupes līdz Bikstiem un no Grobiņas līdz Liepājai, kā arī pa reģionālajiem ceļiem Talsu, Kuldīgas, Kandavas un Sabiles apkaimēs. Braukšanas apstākļus pa pārējiem ceļiem apgrūtina sniegs un apledojums.

Uz slidenajiem un sniegotajiem ceļu posmiem šorīt strādā 174 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītāji tiek aicināti izvēlēties ceļu segumam un stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, distanci un stilu, kā arī neaizmirst, ka ceļa stāvoklis var mainīties ļoti strauji.