Komentāri
Braukšanas apstākļi Rīgā ir apgrūtināti; pilsētā joprojām tiek attīrītas maģistrālās ielas
FOTO: LETA

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šodien visa pašvaldībai pieejamā ziemas tehnika veica brauktuvju attīrīšanu no sniega tikai pilsētās maģistrālajās ielās, jeb ielās ar sabiedriskā transporta kustību, augstu satiksmes intensitāti un ielās pie sabiedriski nozīmīgām medicīnas, izglītības un citām iestādēm.

Kopējā transporta plūsma Rīgas ielās ir izteikti lēnāka nekā ierasts, arī sabiedriskais transports kavējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Intensīva snigšana un brāzmains vējš bija visā Rīgā, visas dienas garumā, apgrūtinot brauktuvju attīrīšanu no sniega kārtas, kā arī vietām aizputinot brauktuves pilnībā. Saskaņā ar sinoptiķu prognozēm, snigšana var turpināties līdz plkst.21, bet saglabājoties vējam, kas var atkārtoti aizputināt jau attīrītās brauktuves. Prognozējoši, brauktuves maģistrālajās ielās no sniega pilnībā tiks attīrītas trīs stundu laikā pēc snigšanas beigām, savukārt, rajona nozīmes ielas attīrītas no sniega tiks naktī.

Satiksmes departaments atkārtoti norāda, lai neapdraudētu savu un citu satiksmes dalībnieku drošību, aicinām pārbaudīt savus transporta līdzekļus, to tehnisko stāvokli un atbilstību ziemas apstākļiem. Autovadītājiem ieteicams ievērot lielāku braukšanas distanci un izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu.

Rīgas ielu, tiltu un satiksmes pārvadu uzturēšanu veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl