BMW vadītāja ir šokā par šoferi, kas principa pēc nedod ceļu un gānās sociālajos tīklos

Par BMW šoferiem Latvijā izveidojies stereotips, ka viņi ir nekauņas uz ceļa un allaž pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Portāls Skaties.lv sazinājās ar BMW vadītāju, kuras braukšanu remontdarbu laikā pa pretējo ceļa pusi kāds sašutis pretī braucošas automašīnas šoferis nodēvēja par “tupuma augstāko pakāpi”. BMW autovadītāja gan izskaidro situāciju no sava skatupunkta, un tad situācija rādās pavisam citāda.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Renars

  Renars

  Neklupsim virsū BMW vadītājiem!,esmu uz Latvijas ceļiem ļoti daudz nekaunīgus AUDI vadītājus sastapis!,tie krāniņi un ..ņas būtu jāmēra!Facts ir-liela daļa Latvijā brauc agresīvi,nervozi,nekaunīgi (vieni aiz nabadzības-depresīvi,otri no turības-ožu pa...ši) un liela daļa vispār nevar pabraukt (iesācēji,iespējams no laukiem,penši)-teiksiet-NEJĒGAS!,uzskatu,ja pirmās divas grupas mainītos us labo pusi,tad arī tie trešie varētu pabraukt un MĀCĪTIES no tiem pirmajiem,kuri sevi uzskata par profiem.Renārs no Siguldas.
 • Apmeklētājs

  Apmeklētājs

  Personīgi ikdienā pārvietojos pa šo ceļa posmu, jāatzīst viens, uz ceļa ir norādes, ka grantētais ceļa posms ir jāapbrauc, bet šīs zīmes nenorāda uz to, ka ir obligāti jāturpina ceļš pa asfaltēto ceļa posmu, jo visā ceļa garumā nav uzstādītas nekādas aizlieguma zīmes, ka pa grantēto ceļa posmu pārvietoties nedrīkstētu! Šāda veida ceļa zīmes ir norādītas tikai pie ceļa remontdarbu uzsākšanas, Lai BMW vadītāja varētu uzskatāmi un pārliecinoši argumentēt to, ka viņai ir tiesības braukt tikai pa asfaltēto ceļa posmu nemaz nav! Lai tas tā būtu, tad uz šo ceļa posmu, visā remontētā ceļa garumā būtu nepieciešams uzstādīt ceļa zīmes, kas liecinātu, ka šis ceļa posms ir jāapbrauc! Piemēram, pagaidu remontdarbu ceļa zīmes ar norādi kurā virzienā turpināt ceļu ik pa 10 m. Taču šādu zīmju tur nav! Tā kā, lūdzu izlemjiet pašas, kurai ir taisnība un kurai nav!
 • Uldis

  Uldis

  Brauksana ir viens, bet ja BMW vaditāja ir apstājusies pretējā pusē tad tas ir jau kas cits. Vai tad vina nevareja tad apstaties uz akmenainā posma? tas ari apskādētu auto? Nedomāju gan. Tad jau uz sosejas ari varam sākt tāpat darīt...
  • Es

   Es

   ja tu lasītu uzmanīgāk, viņa apstājusies tāpēc, ka viņai pretī brauca Audi, kurš nenogaidīja, kamēr BMW vadītāja pabeigs ceļa posmu, kuram tiek remontēta viena daļa, un tikai otra daļa tiek izmantota braukšanai!
 • Es

  Es

  zinu to vietu Mārupē, tur tiesām ir zīme, ka nedrīkst braukt, un respektīvi Audi būtu jāpalaiž, tātad jānogaida, kamēr BMW nobrauks šo ceļa posmu! Šajā gadījuma Audi vadītājam nav taisnība, un tā ir tīra apmelošana!
 • normals

  normals

  bet kpc jabrauc priekšā kad redz ka viņa jau pirmā pa to ielas pusi brauc, ja otra ceļā puse nav braucama ... viņa pirmā iesāka kustību pa to pusi, kad vēl tas debilais audists tur nebij... ttad viņam ir jāpagaida un jālaiž viņa. tas ir tpt ka uz šauriem tiltiem... kads pirmais jau tur brauks pari, bet tu leksi pēdējā brīdī nez no kurienes priekšā jo ķipa tev ir priekšroka
 • Vārds

  Vārds

  Brauc pa pretējo joslu un brīnās , ka no krustojuma kāds brauc virsū ? :D Da ladno ...
 • protams
 • huis

  huis

  Lai arī, viņa norāda – apbraukt automašīnu būtu bijis grūti, jo tad viņai vismaz pāris metru būtu jāpabrauc atpakaļgaitā...

  jā, tas ir kas neiedomājami grūts
  • Kaimiņš

   Kaimiņš

   Sakarā ar to, ka ceļa posms apzīmēts ar ceļa zīmi "braukt aizliegts" ...jautājums ko uz šī ceļa vispār darīja Audi vadītājs? Ir CSN paredzētie izņēmuma gadījumi. Man ir nojauta, ka Audi vietā es sēdētu klusu nevis bļaustītos, ka - re, kā es pārkāpju noteikumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!