BMW vadītāja ir šokā par šoferi, kas principa pēc nedod ceļu un gānās sociālajos tīklos

10 komentāri
BMW vadītāja ir šokā par šoferi, kas principa pēc nedod ceļu un gānās sociālajos tīklos
Avots: Facebook

Par BMW šoferiem Latvijā izveidojies stereotips, ka viņi ir nekauņas uz ceļa un allaž pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus. Portāls Skaties.lv sazinājās ar BMW vadītāju, kuras braukšanu remontdarbu laikā pa pretējo ceļa pusi kāds sašutis pretī braucošas automašīnas šoferis nodēvēja par “tupuma augstāko pakāpi”. BMW autovadītāja gan izskaidro situāciju no sava skatupunkta, un tad situācija rādās pavisam citāda.

Iepriekš kāda sieviete, automašīnas pasažiere, savā Facebook kontā rakstīja, ka, braucot pareizajā ceļa joslā, viņai ceļu aizšķērsojusi kāda pretim braucoša kundze ar BMW zīmola automobili un pieprasījusi, lai vadītājs brauc pa otru joslu. To viņa pamatojusi ar akmeņaino ceļu, kas varot apskādēt viņas lepno spēkratu.

Tiesa gan, pati BMW vadītāja norāda, – šādus vārdus viņa nekad nav teikusi, un no automašīnas viņa izkāpusi, lai mierinātu savu mazo bērnu, kurš bija sabijies no straujās bremzēšanas un sācis raudāt.

“Pretī braucošās automašīnas šoferis izlēca no spēkrata un sāka konfliktēt, blakus sēdošā sieviete – mani fotografēt,” šokā ir BMW vadītāja. “Es zinu, ka drīkstu pa to ceļu pārvietoties, bet viņš mēģina pārliecināt, ka nedrīkstu,” stāsta sieviete, kas ir tuvu asarām, zinot, ka šajā gadījumā ir apmelota.

Viņa stāsta, ka patiesībā viss bijis citādi nekā to Facebook apraksta pretī braucošās automašīnas šoferis – viņa braukusi pa kreiso ceļa pusi, jo otra puse nav braucama – uz tās notiek remontdarbi. To norāda arī ceļazīmes, kas brīdina, ka šajā ceļa posmā – rajonā ap 25. autobusa galapunktu – drīkst braukt tikai Mārupes iedzīvotāji. “Situācija ir tāda, ka Mārupē visus piebraucamos ceļus remontē, notiek plaši remontdarbi. Ielā, pa kuru todien braucu un kur uzņemts foto, no manas puses ir zīme, ka braukt var tikai iedzīvotāji, kas dzīvo Mārupē, turklāt pa ceļa pusi, kur nenotiek remontdarbi, jo otra puse pēc pāris metriem ir uzrakta,” stāsta BMW vadītāja.

“Tad pēkšņi no krustojuma pa šo kreiso pusi izbrauc Audi, un knapi paspēju nobremzēt. Mans mazais bērns izbijās, un tādēļ es, tikko izvairījusies no avārijas, lēcu ārā no automašīnas, lai bērniņu mierinātu un samīļotu,” portālam Skaties.lv stāsta BMW vadītāja.

Viņa akcentē, – ne ar vārdu viņa pretī braucošās automašīnas šoferim vai tā blakussēdētājai neminēja, ka negrasās braukt pa šķembām, jo viņai ir labāks automobilis. Lai arī, viņa norāda – apbraukt automašīnu būtu bijis grūti, jo tad viņai vismaz pāris metru būtu jāpabrauc atpakaļgaitā.