Komentāri
BMW uzlikts 40 miljonu dolāru sods par nespēju laikus atsaukt automašīnas
FOTO: LETA

Vācijas autoražošanas gigantam BMW uzlikts 40 miljonu dolāru liels sods par uzņēmuma nespēju laikus atsaukt automašīnas, kas nav izturējušas nepieciešamās drošības pārbaudes.

ASV Nacionālā autoceļu satiksmes drošības administrācija paziņojusi, ka BMW pārkāpusi noteikumus saistībā ar patērētāju informēšanu saistībā ar automašīnu drošības standartiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kompānijas ražotās Mini Cooper markas automašīnas nav izgājušas avāriju drošības pārbaudes, taču ne klienti, ne atbildīgā institūcija nav laikus informēti par automašīnu atsaukšanu.

Kompānija atzinusi savu vainu un paziņojusi, ka darīs visu nepieciešamo, lai turpmāk nepieļautu līdzīgus pārkāpumus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl