Biķernieku trasē uzstādīts nebijis drifta ātruma rekords! Pašmāju autobraucējs līkumā sasniedz ātrumu 204 km/h

Pievienot komentāru
Biķernieku trasē uzstādīts nebijis drifta ātruma rekords! Pašmāju autobraucējs līkumā sasniedz ātrumu 204 km/h
20.augustā "ENEOS Riga Summer Race" ietvaros tika uzstādīts pirmais drifta ātruma rekords Ozola līkumā, ieejas ātrumam līkumā sasniedzot 204 kilometrus stundā (Aigars Laurinovičs / f64)

Svētdien, 20. augustā, Biķernieku trases Ozola līkumā uzstādīts drifta ātruma rekords – 204 kilometri stundā, informē sacensību “ENEOS Riga Summer Race” pārstāve Evita Tīdmane.

20. augustā “ENEOS Riga Summer Race” ietvaros tika uzstādīts pirmais drifta ātruma rekords Ozola līkumā, ieejas ātrumam līkumā sasniedzot 204 kilometrus stundā. Drifta ātrumu uzstādīja “HGK Racing Team” pilots un vienīgais Latvijas sportists, kurš startē prestižajā “Formula D” drifta seriālā Amerikā, Kristaps Blušs.

“ENEOS Riga Summer Race” apmeklētājiem par prieku drifta ātruma rekords tika uzstādīts vairākos mēģinājumos 19. un 20. augustā.

Andis Meilands
Sacensību organizators

Ideja šim šovam ir ļoti vienkārša – nākamgad un turpmākos gadus “Riga Summer Race” autošosejas festivālā tiks aicināti piedalīties drifteri, kuriem būs dota iespēja pārspēt šo drifta ātruma rekordu un līdz ar to izcīnīt ceļojošo kausu. Lai rekords tiktu ieskaitīts, ir noteikti vairāki kritēriji, kas braucējam ir jāizpilda, kas pēc brauciena tiek rūpīgi izvērtēti. Esam priecīgi, ka, neskatoties uz piedzīvoto smago avāriju treniņos, Kristaps bija ar mieru rekordu uzstādīt ar citu automašīnu.

Video – Biķernieku trases Ozola līkumā uzstādīts drifta ātruma rekords!

Kristaps Blušs pēc piektdienas treniņos piedzīvotās avārijas uz starta stājās ar citu drifta automašīnu nekā iepriekš paredzēts – “BMW E36”, aprīkotu ar 550 zirgspēkiem. Sestdien veiktajos braucienos tika sasniegt ātrums 201 kilometri stundā, bet svētdien tas tika uzlabots par vēl 3 kilometriem stundā.

Pēc rekorda uzstādīšanas Kristapam Blušam kā pirmajam tika pasniegta ceļojošā “Drift King Of Speed” trofeja, kurā tika iegravēts uzstādītais ātruma rekords un sportista vārds.

Lasi vēl