“Bieži atstāj automašīnas, lai dotos uz darbu!” Turpmāk “Alfas” stāvvietā būs noteikts maksimālais stāvēšanas ilgums

17 komentāri
“Bieži atstāj automašīnas, lai dotos uz darbu!” Turpmāk “Alfas” stāvvietā būs noteikts maksimālais stāvēšanas ilgums
Laiku var norādīt, izmantojot speciāli tam paredzētus pulksteņus vai atstājot rakstisku zīmīti, kas norāda auto novietošanas laiku. (Ģirts Ozoliņš / f64)

Tirdzniecības parka “Alfa” autostāvvietās ir ieviestas jaunas ceļazīmes ar maksimālo stāvēšanas ilgumu četras stundas.

Kā informē tirdzniecības parka “Alfa” pārstāvji, no šā gada 30. oktobra katram autovadītājam uz automobiļa priekšējā paneļa ir jānorāda informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

Irīna Toropova
Tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja

Esam novērojuši, ka autovadītāji savus transportlīdzekļus bieži atstāj “Alfa” autostāvvietās, lai dotos darba gaitās uz tuvējiem birojiem vai pārsēstos uz sabiedrisko transportu, kas ērti un ātri aizved tos uz pilsētas centru, lai gan šīs stāvvietas ir paredzētas tirdzniecības parka apmeklētājiem. Lai risinātu šo problēmu, esam izvietojuši jaunas ceļazīmes, kas nosaka “Alfa” autostāvvietu izmantošanas laiku līdz četrām stundām. Tas ir pietiekami gan garākai iepirkšanās tūrei, gan kino apmeklējumam.

Stāvvietā ir izvietotas ceļazīmes, kas ir saskaņotas ar AS “Latvijas Valsts ceļi”. Ceļazīmes paredz to, ka autovadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā teritorijā, redzamā vietā aiz automobiļa priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis novietots stāvvietā.

Laiku var norādīt, izmantojot speciāli tam paredzētus pulksteņus vai atstājot rakstveida zīmīti, kas norāda auto novietošanas laiku. Ja apmeklējums ilgst vairāk nekā četras stundas, ikviens autovadītājs ir aicināts atjaunot norādīto laiku un turpināt iepirkšanos.

Transportlīdzekļu novietošanu tirdzniecības centra “Alfa” teritorijā kontrolē Rīgas pašvaldības policija un Valsts ceļu policija, pārraugot to, vai auto novietošana ir atbilstoša ceļazīmju noteikumu prasībām. Cilvēki tiek aicināti ievērot likumu un ceļa satiksmi organizējošās zīmes, neatkarīgi no tā, vai tas ir uz ielas vai autostāvvietā.

TOP komentāri

 • Rihards Veide
 • ILzee Pranckuma
  +2 +2 0

  ILzee Pranckuma

  Nu cerams, ka tas ko mainīs!...Savādāk pusstundu jāriņķo, lai "noķertu" brīvu stāvvietu! 😒
 • expert
  +1 +1 0

  expert

  Un arī Juglā pretim Tallinas veikalam uzstādiet zīmi ar laika ierobežojumu uz 30 minūtēm,savādi šī vieta pārvērsta par ofisa beņķu slīpētāju stāvvietu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl