Komentāri

Bez vadītāja apliecības palikuši 500 autovadītāji, kuriem nav derīgas medicīniskās izziņas.

Nav medicīniskās izziņas – braukt nedrīkst, “tiesības” tiek atņemtas, un tālāk ceļš autovadītājam jāmēro paša spēkiem, nevis pie stūres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumā jau sen iekļauta norma, ka ”tiesības” bez medicīniskas izziņas nav derīgas. Ja šīs izziņas nav, tad šoferim var piemērot – sodu 40 eiro apmērā un uz vietas atņemtas tiesības, kas konfiscētas līdz brīdim, kad tiek iegūta medicīniskā izziņa.

Šogad šāds liktenis kopumā ir piemeklējis 500 autovadītājus. Savukārt pēc CSDD datiem šobrīd bez derīgām medicīniskām izziņām ir aptuveni 100 tūkstoši autovadītāju.

CSDD gan norāda, ka tik daudz šoferu bez medicīniskajām izziņām pa Latvijas ceļiem nebrauc.

Dažiem autovadītājiem radies iespaids, ka policija speciāli tvarsta autovadītājus, kuriem nav derīgas medicīniskās izziņas. Policijā norāda, ka policists nav ārsts un nevar zināt vai autovadītāja veselības stāvoklis ļauj vadīt automašīnu.

Šādas medicīniskas pārbaudes vienreiz desmit gados ir jāiziet visiem ES valstu autovadītājiem, bet ik pēc trim gadiem tāda jāveic cilvēkiem, kuri sasnieguši 60 gadu vecumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl