Bez Tabu meklē nejēdzīgus satiksmes risinājumus!

Komentāri
Bez Tabu meklē nejēdzīgus satiksmes risinājumus!
Foto: Freeimages.com

Jelgavas iedzīvotāji sašutuši par jauna krustojuma izbūvi. Tā vietā, lai tur ierīkotu apļveida krustojumu, izveidots krustojums ar lielu skaitu luksoforu, kā rezultātā, lai to šķērsotu, ir jābūt ārkārtīgi pacietīgam un ilgi jāgaida. Kādēļ tā, skatieties Bez Tabu 10. jūlijā, taču tikmēr palīdzi identificēt iespējamas satiksmes organizācijas nejēdzības citur Latvijā.

Ja arī jūsu pilsētā ir līdzīgas satiksmes organizācijas nejēdzības, dalieties ar tām un sūtiet foto ar aprakstu līdz 10. jūlija 15.00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss vienkārši – aizpildi laukus, pievieno foto un spied “sūtīt”!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Rīgas apvedceļš un Līču/Ērgļu ceļa krustojums

Iesūtīja: Andrejs

“Varat apmeklēt doto krustojumu un pārliecināties par nenormālo satiksmes organizēšanu. Pirms dažiem gadiem tur veica rekonstrukciju – caurplūdi tas nepalielināja. Transporta līdzekļu kustība virzienā Līči-Ērgļi notiek pa vienu joslu, bet loģiski bija rekonstruēt un izveidot divas joslas: pa kreisi (50% tr. līdz.) un taisni vai pa labi (50% tr.l.). Tā tas ir izdarīts krustojumā Rīgas apvedceļš un Biķernieku iela. Tur situācija ir krietni labāka.

Nejēdzību pietiek uz mūsu valsts ceļiem, un ierēdņi tos nevēlas atrisināt. Lūk, ir iniciatīva, aprakstā ir fails, kurā ir uzskaitītas daudzas nejēdzības, arī vieta, kuru es pieminēju (šodien ap plkst. 18:00 tur nostāvēju minūtes 10, lai veiktu kreiso pagriezienu).”

Ceļa posms Limbaži-Pāle-Salacgrīva 10. km

Iesūtīja: Rolands

“Ļoti savdabīgs ceļa remonts – gar malām jauns asfalts un pa vidu šķembas-smalkie oļi. Izkatas pēc pirmā gada pagaidu seguma.”

Bildē zemāk nejēdzīgais krustojums Jelgavā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl