Komentāri
Benzīna un dīzeļdegvielas cena mazumtirdzniecībā pieaugusi par vienu centu
FOTO: LETA

Sekojot naftas produktu cenu izmaiņām, kopš vakardienas degvielas cena benzīnam un dīzeļdegvielai mazumtirdzniecībā ir pieaugusi par vienu centu,  informē uzņēmumā Statoil Fuel&Retail Latvia.

Kā skaidro uzņēmuma degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis, patlaban, salīdzinot ar janvāra vidu, degvielas produktu cenas pasaules biržās ir pieaugušas attiecīgi par 29% benzīnam un par 23% dīzeļdegvielai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban vidējā 95.benzīna un dīzeļdegvielas cena Statoil degvielas uzpildes staciju tīklā ir 1,084 eiro par litru.

Degvielas cenu apskats, kopš vakardienas cenu par vienu centu litrā ir paaugstinājuši arī degvielas tirgotāji Lukoil un Neste. Lukoil litrs benzīna šodien maksā 1,073 eiro un dīzeļdegviela – 1,076 eiro, bet Neste – 95. markas benzīna un dīzeļdegvielas litrs maksā 1,067 eiro litrā.

Kā ziņots, naftas cenas pasaules tirgū pirmdien piedzīvojušas kāpumu saistībā ar naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC prognozēm par jēlnaftas ieguves apjoma kritumu ASV. ASV vieglās jēlnaftas West Texas Intermediate (WTI) cena marta piegādēm pirmdien tirdzniecības sesijas noslēgumā palielinājās par 1,17 dolāriem – līdz 52,86 dolāriem (46,88 eiro) par barelu. Savukārt Londonas Brent jēlnaftas cena pieaugusi par 0,54 dolāriem – līdz 58,34 dolāriem (51,74 eiro) par barelu.

Iepriekšējo reizi Latvijas degvielas tirgotāji palielināja degvielas litra cenu par diviem centiem litrā 5. februārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl