Komentāri
Benzīna cenas nokritušas līdz zemākajam līmenim pēdējo trīs gadu laikā
LETA

Reaģējot uz naftas cenu kritumu pasaules tirgū, Latvijas degvielas uzpildes stacijas šodien jūtami samazinājušas benzīna cenas. Tās nokritušas līdz zemākajam līmenim pēdējo trīs gadu laikā.

Latvijas lielākie degvielas tirgotāji Neste un Statoil samazinājuši cenas benzīnam par trim centiem un dīzeļdegvielai par vienu centu. Tādējādi kopš vasaras cenas benzīnam samazinājušās par aptuveni 20 centiem litrā, bet dīzeļdegvielai – par 14-17 centiem litrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr naftas cenas pasaules tirgū krīt līdz jauniem rekordzemiem līmeņiem. Londonas biržā jēlnaftas cena pazeminājusies līdz apmēram 65 dolāriem par barelu, kas  ir zemākā cena pēdējos piecos gados.

Naftas cenas kritumu ir izraisījusi pasaules ekonomikas attīstības palēnināšanās. Papildu spiedienu radījis vēl naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC lēmums nesamazināt naftas ieguves apjomu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl