2 komentāri
Bēdīga statistika! Latvijā avārijās bojāgājušo skaits ir būtiski lielāks nekā citās ES valstīs
FOTO: LETA

Uz ceļiem bojāgājušo un cietušo skaits Latvijā joprojām ir būtiski lielāks nekā citās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs. Par to, ka situāciju mainīt, šodien spriedīs Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē.

Satiksmes ministrija sagatavojusi satiksmes drošības plānu nākamajiem četriem gadiem. Tajā paredzētajiem pasākumiem nepieciešami 12 miljoni eiro, un tie iekļauj visdažādākās ieceres – sākot no ceļu, velo un gājēju infrastruktūras uzlabošanas, kā arī izglītošanas pasākumiem, un beidzot ar glābšanas dienestu aprīkojuma uzlabošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norāda ministrija, Latvijā viskritiskākā situācija ceļu satiksmes drošības jomā bija 1991. gadā, kad negadījumos gāja bojā teju tūkstoš cilvēku.

Situācija šajos gados ir krietni uzlabojusies, un šogad var runāt par sešas reizes mazāku skaitli. Tomēr, rēķinot uz miljonu iedzīvotāju, pērn rādītājs bija viens no augstākajiem ES.

TOP komentāri

  • Nita
  • Jānis V.
    +1 +1 0

    Jānis V.

    Tas ir likumsakarīgi, kamēr šeit būs šaurie divjoslu ceļi ar vienu braukšanas joslu katrā virzīnā, ko nekādi nevar savienot ar jaudīgajām šodienas automašīnām un Ceļu policisti, kuru faktiski uz ceļiem nav, tikmēr cilvēki šeit nositīsies arvien vairāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl