Komentāri
Avāriju galvenais iemesls – pārgalvīga braukšana, uzskata iedzīvotāji
Foto: LETA

Lielākā daļa jeb 76% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju par galveno ceļu satiksmes negadījumu iemeslu uzskata pārgalvīgu braukšanu, proti, pārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu, nekorektu uzvedību satiksmē un citu pārgalvīgu rīcību, atklāj jaunākā TNS iedzīvotāju aptauja.

Savukārt 66% iedzīvotāju kā avāriju galveno iemeslu min nepietiekamu ceļu uzturēšanu – nepietiekamu sniega tīrīšanu, pretslīdes materiālu kaisīšanu u.tml.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt trešais biežāk norādītais iemesls ir sliktas kvalitātes ceļi. Šādu atbildi pie galvenajiem negadījumu iemesliem norādījuši 59% respondentu.

Latvijas iedzīvotāji kā citus iemeslus norādījuši to, ka gājēji neievēro ceļu satiksmes noteikumus (35%), kā arī to, ka autovadītājiem ir nepietiekama pieredze braukšanai nelabvēlīgos laikapstākļos.

Jau ziņojām, ka traģiskās statistikas uz Latvijas ceļiem dēļ šobrīd jau tiek domāts par naudas sodu dubultošanu ātrumpārkāpējiem. Iespējams, tiks domāts arī par papildu obligātiem eksāmeniem tiem, kuriem jau ir autovadītāja tiesības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl