Komentāri

Lai mazinātu avāriju skaitu Latvijā, par drošību uz ceļa jārūpējas ne tikai autovadītājiem, bet arī ceļu infrastruktūras iekārtotājiem, tādēļ policija nosūtījusi lūgumu Satiksmes ministrijai steidzami risināt situāciju, lai, piemēram, ierīkotu uz ceļiem īpašas joslas, līdzīgi kā tas ir Lietuvā vai Igaunijā.

Policijas pārstāvis Artis Velšs raidījumā 900 Sekundes arī atzina, ka pagājušais mēnesis diemžēl dēvējams par “melno augustu”, jo tajā notikušas ļoti daudzas traģiskas avārijas ar letālām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nav kaut kāda vienojoša elementa šīm autoavārijām. [..] Galvenais iemesls tomēr ir vadītājs – dzīvs cilvēks, kurš vada transportlīdzekli. Galvenais iemesls tomēr ir šā vadītāja bezatbildība konkrētajā brīdī. Bezatbildība pret savu rīcību, atrodoties ceļu satiksmē. Respektīvi, es atrodos uz ceļu un vedu cilvēkus, es esmu atbildīgs par viņu dzīvību. Zināma pārgalvība dažādās situācijās.  Augustā šajos gadījumos ir arī pie vainas vadītāju nogurums,” atzina A. Velšs.

Video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl