Autovadītāju uzmanībai: brīvdienās gaidāma atkala, braukšanas apstākļi būs apgrūtināti, īpaši uz grants ceļiem

0 Komentāru
Autovadītāju uzmanībai: brīvdienās gaidāma atkala, braukšanas apstākļi būs apgrūtināti, īpaši uz grants ceļiem
FOTO: LETA

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognoze liecina, ka piektdienas vakarā un brīvdienās laikapstākļi būs vietām mainīgi, tādējādi naktī uz ceļiem var veidoties apledojums, arī tā saucamais ”melnais ledus”, kas ir grūti pamanāms.

Mainīgos laikapstākļos īpaši sarežģīti braukšanas apstākļi var būt uz ceļiem ar grants segumu. Aicinām autovadītājus arī būt piesardzīgiem un uzmanīgiem uz tiltiem un pārvadiem, kur mainīgos laikapstākļos apledojums var veidoties ļoti strauji.

Meteorologi prognozē, ka naktī uz sestdienu visā valsts teritorijā, izņemot valsts rietumus, temperatūra saglabāsies no -1 līdz +2 grādiem un nokrišņi nav gaidāmi, bet naktī austrumu un centrālajā rajonā būs migla. Tā dažviet saglabāsies līdz rītam. Sestdien gaisa temperatūra pieturēsies no +1?C līdz +3?C un autovadītājiem jārēķinās, ka atkušņa dēļ braukšanas apstākļi var būt apgrūtināti.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, aicinām autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu!

Aicinām autobraucējus informēt par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem pa VAS “Latvijas Valsts ceļi” bezmaksas diennakts tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma Twitter un Facebook kontos. Šī informācija tiek operatīvi nodota autoceļu uzturētājiem.

0 Komentāru