Autovadītāju ievērībai: uz autoceļiem sākusies būvdarbu sezona

0 Komentāru
Autovadītāju ievērībai: uz autoceļiem sākusies būvdarbu sezona
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Valsts autoceļu tīklā ir sākusies būvdarbu sezona un autobraucējiem jārēķinās, ka vietām jau ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļa.

Vidzemē ir sākušies pārbūves darbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei un ieviests ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā (km/h).

Tāpat uz Vidzemes šosejas Vaivē (85,6.km) turpinās Kaķupītes caurtekas krasta nostiprinājumu izbūve. Satiksme būvdarbu zonā tur tiek regulēta ar luksoforu.

Savukārt Latgalē uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni-Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30.km) notiek segas pārbūves darbi. Būvdarbu zonā ir četri luksoforu posmi, un tās izbraukšana prasa pusstundu.

Uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei (2,14.-12,68.km) satiksme vienā posmā tiek regulēta ar luksoforu. Arī šī posma izbraukšana prasa gandrīz pusstundu.

Uz autoceļa Krievijas robeža-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (A13) tiek pārbūvēts tilts pār Rušenīcu (88,3.km). Tilta pieejās ir ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Savukārt Kurzemē uz autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga (P120) notiek remontdarbi uz pārvada pār Ventspils šoseju. Pārvada pieejās ir ātruma ierobežojums 50 km/h.

Tikmēr Ventspils novada Zlēku pagastā notiek remontdarbi uz tilta pār Ventu uz autoceļa Zlēkas-Ugāle (P123).

Kā norāda LVC, aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī mājaslapā “www.lvceli.lv” un navigācijas lietotnē “Waze”.
0 Komentāru