Komentāri
Autovadītāju ievērībai! Brīvdienu braucieni jāplāno laikus, teju visā valstī gaidāma apgrūtināta satiksme
Vladislavs Proškins/F64

Visā valsts autoceļu tīklā turpinās būvdarbi, līdz ar to autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa.

Šajās brīvdienās arī jārēķinās ar to, ka īpaši palēnināta satiksme var būt uz Ventspils un Liepājas šosejām, kur ne tikai notiek daudz būvdarbu, bet arī pārvietosies militārā tehnika.

Remontdarbi pašlaik notiek 67 valsts autoceļu posmos, ar remontdarbu karti ikviens var iepazīties VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā “www.lvceli.lv”, kā arī zvanot uz diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

Autovadītājiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi pie Rīgas un Ķeguma HES. Ceļu būvdarbi notiek abpus Ķeguma HES – pašā Ķegumā, uz autoceļa no Daugavpils šosejas līdz HES, kā arī otrpus HES – uz autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava. Vienlaikus notiek arī HES aizvaru nomaiņa, un noteiktās stundās ir slēgta satiksme pār HES tiltu. Remontdarbi turpinās arī pie Rīgas HES.

Foto: VAS “Latvijas Valsts ceļi”

Sākušies būvdarbi uz diviem autoceļiem pie Jelgavas

Autoceļa posmā Jelgava-Iecava netālu no apdzīvotās vietas Garoza un Jelgava-Kalnciems pie Valgundes sākušies remontdarbi, kas var apgrūtināt satiksmi. Remontdarbi uzsākti arī Viļakas novadā uz autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka.

Satiksmes apgrūtinājumi var būt arī Ulbrokā, uz Vidzemes šosejas Siguldā, kur notiek krustojuma rekonstrukcija, kā arī uz Ventspils šosejas pie tilta pār Lielupi un posmā starp rotācijas apļiem pie Tukuma.

Visvairāk remontdarbu posmu ir uz Ventspils šosejas, kā arī vairākos posmos remontdarbi notiek uz Liepājas šosejas. Ar papildus stundu ceļā jāierēķinās posmā no Daugavpils līdz Medumiem, kur satiksmi regulē ar deviņiem luksoforu pāriem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem

Siguldā, krustojumā ar Zinātnes ielu turpinās rekonstrukcijas darbi, rīta un vakara stundās tur iespējama palēnināta satiksme. Tāpat turpinās ceļa pārvada pārbūves darbi Augšlīgatnē.

Savukārt uz Valmieras šosejas no Braslas tilta līdz Straupei autovadītājiem jārēķinās ar trīs luksoforu posmiem. Būvdarbi turpinās arī pirms Valkas un abpus Valmierai posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam.

Uz Liepājas šosejas no Saldus līdz Bukupei ir trīs luksoforu posmi un vēl viens aiz Skrundas, bet uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza no dzelzceļa pārbrauktuves līdz Ludzai autovadītājiem jārēķinās ar astoņiem posmiem, kuros izvietoti luksofori.

Uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils no Daugavpils līdz Medumiem satiksmi regulē deviņi luksoforu pāri.

Lielākie būvdarbi uz reģionālajiem autoceļiem

Pierīgā līdz 20. jūlijam uz autoceļa Ulbroka-Ogre ir slēgts posms no Tīnūžiem līdz Ogrei. Apbraukt šo posmu var pa vietējās nozīmes ceļu Ogre-Jugla, reģionālo ceļu Tīnūži-Koknese un Daugavpils šoseju. Uz šī paša ceļa Ulbrokā palēnināta satiksme pie rotācijas apļa.

Būvdarbi turpinās arī uz autoceļa Rīga-Carnikava-Ādaži no Rīgas robežas līdz Garciemam, tāpat arī atsākti tilta pār Ķekavu pārbūves darbi uz autoceļa Mežvidi-Baldone.

Šoferiem Vidzemē jārēķinās ar vairākiem ceļu posmiem, kur izvietoti satiksmi regulējošie luksofori

Siguldā uz tilta pār Gauju izvietot viens luksofors, uz šī paša ceļa turpinās remontdarbi tiltam pār Mazo Juglu pie Suntažiem. Uz autoceļa Kocēni-Limbaži-Tūja no Augstrozes Limbažu virzienā satiksmi sešos posmos regulē luksofori, bet uz autoceļa Valmiera-Cēsis-Drabeši posmā no Cēsīm līdz Vidzemes šosejai seši posmi ar luksoforiem.

Arī no Augšlīgatnes līdz Nītaurei izvietoti seši luksoforu pāri. Vēl seši luksoforu posmi atrodas pirms Gulbenes, braucot no Madonas puses. Uz autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona posmā no Brežģa kalna līdz Vecpiebalgai autobraucējus sagaida trīs posmi ar luksoforiem.

Savukārt Latgalē uz autoceļa Rēzekne-Gulbene posmā no Rēzeknes līdz Audriņiem izvietoti pieci luksoforu posmi.

Zemgalē turpinās ceļu remontdarbi vairākos autoceļu posmos – tur satiksmi regulē luksofori

Uz autoceļa Aizkraukle-Jēkabpils no dzelzceļa stacijas Daugava līdz Salai ar luksoforiem satiksme tiek regulēta trīs posmos, savukārt posmā no Bārbeles līdz Skaistkalnei  satiksme tiek regulēta ar luksoforiem divos posmos. Uz autoceļa Vecumnieki-Nereta-Subate no Krastiem līdz Ērberģei izvietoti trīs luksoforu posmi.

Ar satiksmes apgrūtinājumiem autovadītājiem jārēķinās arī Kurzemē

Turpinās būvdarbi uz autoceļa Tukums-Kuldīga abpus Zemītei, kā arī uz autoceļa Talsi-Stende-Kuldīga no Rendas Kuldīgas virzienā, savukārt no Talsiem līdz Stendei satiksmi regulē viens luksofora posms.

Būvdarbi notiek arī uz autoceļa Sloka-Talsi no Apšuciema līdz krustojumam ar Tukuma-Kolkas ceļu.

Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejama pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, mājaslapā “www.lvceli.lv”, kā arī mobilajā aplikācijā “Waze”.

Lasi vēl