Autovadītājiem jāņem vērā vērienīgi satiksmes ierobežojumi uz Latvijas ceļiem

Komentāri
Autovadītājiem jāņem vērā vērienīgi satiksmes ierobežojumi uz Latvijas ceļiem
FOTO: LETA

Autovadītājiem jāņem vērā, ka valsts autoceļu tīklā turpināsies būvdarbi, jārēķinās ar to, ka ceļā var būt jāpavada ilgāks laiks, nekā ierasts.

28. jūnijā no pulksten 12.00 līdz 13.00 elektrolīnijas pārbūves darbu dēļ tiks slēgts šosejas Jēkabpils – Rēzekne (A12) ceļa posms Kūku pagastā (13,4. kilometrs). Apbraukt šo vietu būs iespējams cauri Mežārei pa ceļiem Jaunā muiža – Rātītes – Mežāre (V781) un Sūnas – Mētriena (V814). Satiksmi regulēs ceļu policija, kā arī tiks uzstādītas ceļazīmes, kas norādīs apbraucamo ceļu.

Talsu apkārtnē 28. jūnijā notiks VIVUS MTB Maratona sacensības un to trase atsevišķās vietās šķērsos valsts ceļus.

Autovadītājiem, kuri plāno braukt uz Tallinu vai no tās, joprojām jārēķinās ar papildu laiku ceļā.

Turpinās remontdarbi Tallinas šosejas (A1) posmā no Vidzemes šosejas līdz Ādažiem. Šobrīd darbi notiek pirms Baltezera no Rīgas puses un uz uzbrauktuvēm no Vidzemes šosejas. Satiksme tiek organizēta pa lokāliem apvedceļiem, tāpēc autovadītājus aicinām pievērst uzmanību ceļa norādēm! Intensīvas automašīnu plūsmas laikā iespējami sastrēgumi.

Notiek darbi arī šā ceļa posmā no Svētciema līdz Salacgrīvai, un no Salacgrīvas līdz Igaunijas robežai, kur satiksmi regulē luksofori.

Arī Bauskas virzienā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Uz Bauskas šosejas (A7) turpinās remontdarbi posmā no tilta pār Ķekaviņu līdz Iecavai. Būvdarbu zonā satiksmi regulē regulētājs vai luksofors, un tas nozīmē papildu laiku ceļā.

Vidzemē ievērojami satiksmes ierobežojumi ieviesti Vecpiebalgas novadā uz ceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona (P30), kur satiksmi regulē septiņi luksofori. Lai šķērsotu būvdarbu zonu, ceļā jārēķinās ar papildu stundu.

Kurzemē lielākie ierobežojumi ir uz Liepājas šosejas (A9). Lai šķērsotu pašreiz aktīvās piecas būvdarbu zonas, ir nepieciešama papildu stunda. Būvdarbi tiek izvērsti arī uz autoceļa Liepāja-Lietuvas robeža (A11) 24 kilometru garā posmā no Nīcas līdz Rucavai. Arī šeit satiksmi regulē ar luksoforiem.

Būvdarbi turpinās arī Latgalē – Rēzeknes, Krāslavas un Daugavpils apkārtnē – kopumā sešos objektos uz valsts galvenajiem ceļiem. Rēzeknes apkārtnē no pilsētas robežas līdz apvedceļa aplim jārēķinās ar papildu 10 minūtēm, no Viļāniem līdz Rēzeknei remonta posmu var šķērsot 20 minūtēs, bet Ludzas virzienā – posmā no Greiškāniem līdz dzelzceļa pārbrauktuvei jārēķinās ar papildu 20 minūtēm.

Savukārt uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils (A13) darbi noris posmā no Špoģiem līdz Daugavpilij, tur satiksme tiek regulēta ar desmit luksoforiem un ceļā jāpavada aptuveni par vienu stundu vairāk. Uz šā paša ceļa Lietuvas pierobežā notiek Lauceses tilta rekonstrukcija, kur satiksme tiek regulēta ar luksoforu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl