Autovadītāji sūdzas, ka velojoslas rada lielākus sastrēgumus

Komentāri

Kamēr Latvijā notiek visai skaļa diskusija par to, kā labāk iekļaut velosipēdistus satiksmes plūsmā, autobraucēji akcentē, ka velojoslu izveide rada lielākus sastrēgumus.

Autovadītāji norāda, ka kopumā velobraucēji nereti rada satiksmes traucējumus. Tikmēr velosipēdisti aizstāv velojoslu ideju, jo tā sabiedrība tiek mudināta mazāk pārvietoties ar auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā otrdien notiks diskusija par velosipēdistiem ceļu satiksmē. Tajā piedalīsies Valsts policijas, CSDD un dažādu biedrību pārstāvji. Viens no šobrīd aktuāliem jautājumiem – vai ar velosipēdu drīkst pārvietoties pa ietvi. Ir iecere to ierobežot, jo riteņbraucējs var arī traucēt gājējiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl