Autovadītāji neņem vērā luksoforus remontdarbu vietās; uz Rīgas apvedceļa veidojas pamatīgi sastrēgumi

0 Komentāru
Autovadītāji neņem vērā luksoforus remontdarbu vietās; uz Rīgas apvedceļa veidojas pamatīgi sastrēgumi
Vienlaikus uzņēmums īpaši aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu posmos un nebraukt pie sarkanā luksofora signāla. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Autovadītājiem neievērojot satiksmes noteikumus un luksoforu signālus ceļu remontdarbu vietās, pēdējo dienu laikā uz Rīgas apvedceļa veidojas plaši sastrēgumi, informē VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

LVC skaidro, ka otrdien. 12. septembrī, uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā bija izveidojies ievērojams sastrēgums. Lai risinātu radušos situāciju, būvniekiem tika uzdots piesaistīt satiksmes regulētājus.

Vienlaikus uzņēmums īpaši aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu posmos un nebraukt pie sarkanā luksofora signāla. Ja būvdarbu zonā netiek ievēroti luksofora signāli, tas varot novest gan pie ceļu satiksmes negadījumiem, gan izraisīt sastrēgumus. Pretim braucošajiem automobiļiem satiekoties būvdarbu zonā, ne vienmēr ir iespējams izmainīties, jo būvniecības laikā brauktuves tiek sašaurinātas un satiksme notiek tikai pa vienu joslu.

Šobrīd remontdarbu laikā ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā. Uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) notiek būvdarbi, tāpēc šajā posmā satiksme tagad tiek organizēta pa vienu ceļa joslu un var būt īpaši palēnināta. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem ieteicams izmantot citus maršrutus.

Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Rīgas apvedceļa:

  • gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla;
  • no autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni;
  • Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;
  • satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji.

Par problēmām ar satiksmes organizāciju remontdarbu zonās uz valsts autoceļiem, autovadītāji aicināti informēt VLVC Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 80005555, uz e-pastu: [email protected] vai LVC “Twitter” un “Facebook” kontos.

0 Komentāru