Komentāri
Autovadītāji neņem vērā luksoforus remontdarbu vietās; uz Rīgas apvedceļa veidojas pamatīgi sastrēgumi
Vienlaikus uzņēmums īpaši aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu posmos un nebraukt pie sarkanā luksofora signāla. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Autovadītājiem neievērojot satiksmes noteikumus un luksoforu signālus ceļu remontdarbu vietās, pēdējo dienu laikā uz Rīgas apvedceļa veidojas plaši sastrēgumi, informē VAS “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

LVC skaidro, ka otrdien. 12. septembrī, uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā bija izveidojies ievērojams sastrēgums. Lai risinātu radušos situāciju, būvniekiem tika uzdots piesaistīt satiksmes regulētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus uzņēmums īpaši aicina autovadītājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus būvdarbu posmos un nebraukt pie sarkanā luksofora signāla. Ja būvdarbu zonā netiek ievēroti luksofora signāli, tas varot novest gan pie ceļu satiksmes negadījumiem, gan izraisīt sastrēgumus. Pretim braucošajiem automobiļiem satiekoties būvdarbu zonā, ne vienmēr ir iespējams izmainīties, jo būvniecības laikā brauktuves tiek sašaurinātas un satiksme notiek tikai pa vienu joslu.

Šobrīd remontdarbu laikā ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa (A4) Salaspils novadā. Uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) pirms krustojuma ar autoceļu Ulbroka–Ogre (P5) notiek būvdarbi, tāpēc šajā posmā satiksme tagad tiek organizēta pa vienu ceļa joslu un var būt īpaši palēnināta. Tranzīta transportam un vietējiem iedzīvotājiem ieteicams izmantot citus maršrutus.

Satiksmes organizācijas izmaiņas uz Rīgas apvedceļa:

  • gandrīz kilometru garā apvedceļa posmā pirms tilta pār Mazo Juglu, tiltu ieskaitot, Daugavpils šosejas (A6) virzienā ir slēgta viena josla;
  • no autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ar Rīgas apvedceļu A4 nedrīkst nogriezties ne pa labi, ne pa kreisi, var braukt tikai taisni;
  • Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) un autoceļa Ulbroka–Ogre (P5) krustojumā ir izslēgti luksofori;
  • satiksmi būvdarbu zonā regulē pagaidu luksofori; nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji.

Par problēmām ar satiksmes organizāciju remontdarbu zonās uz valsts autoceļiem, autovadītāji aicināti informēt VLVC Satiksmes informācijas centru pa bezmaksas diennakts tālruni 80005555, uz e-pastu: sic@lvceli.lv vai LVC “Twitter” un “Facebook” kontos.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl