Komentāri

Līdz šim Latvijā bijuši mazākie sodi par atļautā ātruma pārsniegšanu salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm. Tajā pašā laikā mums ir lielākais ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo skaits. Policija cer, ka bargāki sodi autovadītājus disciplinēs.

Vairums autovadītāju ar jaunajiem sodu apmēriem vēl nav iepazinušies, taču kopumā šādas izmaiņas vērtē pozitīvi. Daudzi gan atzīst, ka savus braukšanas paradumus nemainīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļai autovadītāju jaunie sodi varētu būt pa prātam. Piemēram, braucot pilsētā uz 60, atļauto 50 vietā sods bija no 7–15 eiro. Tagad par šādu pārkāpumu autovadītāji tiks vien brīdināti.

Tas, pēc policijas domām, nenozīmē, ka tiek legalizēta neliela ātruma pārsniegšana. Arī brīdinājums ir sods, un vairāki brīdinājumi ietekmēs nākamā soda apmēru.

Šobrīd Latvijā no 16 stacionārajiem radariem darbojas 13. Policijas rīcībā ir arī trīs pārvietojamie radari, un ar tiem tiek pieķerts vairāk pārkāpēju, jo autovadītājiem nav zināma to atrašanās vieta.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl