Komentāri

Līdz šim Latvijā bijuši mazākie sodi par atļautā ātruma pārsniegšanu salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm. Tajā pašā laikā mums ir lielākais ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo skaits. Policija cer, ka bargāki sodi autovadītājus disciplinēs.

Vairums autovadītāju ar jaunajiem sodu apmēriem vēl nav iepazinušies, taču kopumā šādas izmaiņas vērtē pozitīvi. Daudzi gan atzīst, ka savus braukšanas paradumus nemainīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daļai autovadītāju jaunie sodi varētu būt pa prātam. Piemēram, braucot pilsētā uz 60, atļauto 50 vietā sods bija no 7–15 eiro. Tagad par šādu pārkāpumu autovadītāji tiks vien brīdināti.

Tas, pēc policijas domām, nenozīmē, ka tiek legalizēta neliela ātruma pārsniegšana. Arī brīdinājums ir sods, un vairāki brīdinājumi ietekmēs nākamā soda apmēru.

Šobrīd Latvijā no 16 stacionārajiem radariem darbojas 13. Policijas rīcībā ir arī trīs pārvietojamie radari, un ar tiem tiek pieķerts vairāk pārkāpēju, jo autovadītājiem nav zināma to atrašanās vieta.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl