Autovadītāj, ņem vērā! Tuvākos četrus mēnešus Rīgā būs pamatīgi sastrēgumi

Komentāri

Tuvāko četru mēnešu laikā Rīgā veidosies pamatīgi sastrēgumi, jo tiks atjaunots ielu segums vairākās ielās Rīgas centrā, gan arī pārbūvētas siltumtrases un ūdensvads.

Kamēr autovadītāji mēģina pierast pie haosa un dīkstāves galvaspilsētas ielās, eksperti norāda uz kļūdām remontdarbu plānošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Būvsezona Latvijā ir krietni īsāka nekā citviet Eiropā, tāpēc atbildīgie dienesti šo laiku izmanto, lai veiktu ceļu un ielu remontu. Taču to laikā jārēķinās ar pamatīgiem sastrēgumiem.

Foto

Šovasar galvaspilsētā remontdarbi un komunikāciju pārbūve centrā notiks vienlaikus, un ne vienmēr pašvaldības atbildīgie darbinieki spēj saplānot visus darbus tā, lai tie netraucētu satiksmei un autovadītāji bez lielas kavēšanās varētu nokļūt tur, kur plānojuši.

Autoeksperti uzskata, ka visu remontdarbu koordinācija, lai autovadītāji lieki neatrastos sastrēgumos, ir nepieciešama.

Uz kļūdām darbu plānošanā norāda arī citi eksperti. Pēc visa tā, kas šobrīd notiek uz Rīgas ielām, var secināt, ka par satiksmes organizāciju siltumtrases un ūdensvada remontdarbu laikā nedomā.

Kopumā remontdarbu Rīgas ielās šogad būs vairāk nekā pērn, un satiksmes organizācijas speciālisti iesaka autovadītājiem šīs vasaras laikā biežāk izmantot sabiedrisko transportu vai velosipēdu vai, ja ir iespējams, izvēlēties citu ikdienas maršrutu.

Video

Lasi vēl