Komentāri
Autovadītāj, ņem vērā! Svētdien slēgs 11. novembra krastmalu un Vanšu tiltu
FOTO: LETA

Saistībā ar starptautisku triatlona sacensību 2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup norisi svētdien, 9. augustā, Rīgas centrā gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi, tostarp tiks slēgta 11. novembra krastmala un Vanšu tilts.

9. augustā no plkst. 4.00 līdz 19.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme sacensību maršrutos (izņemot sabiedrisko transportu, transportlīdzekļus ar sacensību rīkotāju izdotām caurlaidēm, operatīvo transportu un vietējo iedzīvotāju transportu):

  •  skrējiens pa maršrutu Nr. 1: Balasta dambis (Saules akmens)–nobrauktuve no Vanšu tilta–Ķīpsalas iela–iebrauktuve uz peldbaseinu–Mazais Balasta dambis–Balasta dambis (Saules akmens);
  • skrējiens pa maršrutu Nr. 2: Balasta dambis (Saules akmens)–uzbrauktuve uz Vanšu tilta–Vanšu tilts–Citadeles iela–Pils iela–Citadeles iela–Vanšu tilts– nobrauktuve no Vanšu tilta–Balasta dambis (Saules akmens);
  • riteņbraukšanas maršruts Nr. 1: Balasta dambis (Saules akmens)–nobrauktuve no Vanšu tilta–Vanšu tilts–Citadeles iela–Pils iela–Muitas iela–11. novembra krastmala līdz Kaļķu ielai–11.novembra krastmala līdz Muitas ielai–Citadeles iela–Vanšu tilts–nobrauktuve no Vanšu tilta–Ķīpsalas iela līdz Kaiju ielai–Ķīpsalas iela–nobrauktuve no Vanšu tilta–Balasta dambis (Saules akmens);
  • riteņbraukšanas maršruts Nr. 2: Balasta dambis (Saules akmens)–nobrauktuve no Vanšu tilta – Vanšu tilts–Citadeles iela–Pils iela–Muitas iela–11.novembra krastmala līdz Kaļķu ielai–11.novembra krastmala līdz Muitas ielai–Citadeles iela–Vanšu tilts–nobrauktuve no Vanšu tilta–zem Vanšu tilta–Balasta dambis (Saules akmens).

9. augustā no plkst.4.00 līdz 17.00 satiksmei tiks slēgts Vanšu tilts (izņemot sabiedrisko transportu).

9. augustā no plkst. 4.00 līdz 19.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme nobrauktuvēs un uzbrauktuvēs no Vanšu tilta uz Ķīpsalu un Preses namu.

9. augustā no plkst. 00.01 līdz 17.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Kaļķu ielas līdz Elizabetes ielai (izņemot transportlīdzekļus, kuriem nepieciešams iekļūt un izkļūt no Rīgas Pasažieru ostas). Transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai būs liegts jau no 8. augusta plkst. 17.00.

No 8. augusta plkst. 9.00 līdz 9. augustam plkst. 22.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Balasta dambī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl