Autovadītāj, ņem vērā: piektdienas pēcpusdienā jārēķinās ar sastrēgumiem

4 komentāri
Autovadītāj, ņem vērā: piektdienas pēcpusdienā jārēķinās ar sastrēgumiem
EMĪLS DESJATŅIKOVS, F64

Dodoties nedēļas nogales gaitās, autovadītājiem jārēķinās, ka piektdienas pēcpusdienā daudzos remontējamajos ceļu posmos var būt īpaši palēnināta satiksme, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Uz Rīgas apvedceļa (A4) pie Salaspils tiek remontētas Mazās Juglas upes tilta deformācijas šuves, tādēļ satiksme notiek pa vienu braukšanas joslu un to regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Šajā vietā gan rīta, gan vakara stundās satiksme tur var būt stipri palēnināta, tāpēc autovadītāji tiek aicināt ieplānot papildu laiku ceļā vai izmantot citus maršrutus.

Piektdienas pēcpusdienā ar palēninātu satiksmi jārēķinās arī uz Jūrmalas šosejas un uz Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei. Turpinās būvdarbi arī pie Pāvilostas, kur ir seši pagaidu luksofori, bet Jelgavas apkārtnē ir četri ceļa remontdarbu objekti. Savukārt autoceļa P95 posmā no Tērvetes līdz Lietuvas robežai ir izvietoti astoņi pagaidu luksofori, un, lai šo posmu izbrauktu, nepieciešama aptuveni stunda.

LVC aicina autovadītājus rēķināties ar ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās. Ar visiem ceļu remontdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties LVC interneta mājaslapā “www.lvceli.lv” atrodamajā kartē.

Tāpat autovadītājiem jāņem vērā, ka saistībā ar Eda Šīrana koncertu Lucavsalā un tās apkārtnē būs noteikti satiksmes ierobežojumi – gan slēgtas ielas, gan aizliegums transportlīdzekļiem stāvēt un apstāties.

Policija aicina ikvienu rēķināties ar papildu laiku ceļā un iespējamām neērtībām. Likumsargi pastiprināti uzraudzīs un kontrolēs satiksmes plūsmu, lai tā noritētu raitāk. Savukārt koncerta apmeklētājus aicina izmantot sabiedrisko transportu vai doties uz pasākumu ar kājām vai velosipēdu. Blakus koncerta norises vietai būšot pieejama velonovietne.