Autogreideri, ekskavatori, traktori un buldozeri – ceļu uzturētāji gatavi ziemai

1 komentārs

Šai ziemas sezonai ceļu uzturēšanas darbiem atvēlēts 31 miljons eiro. Ziemas sezona autoceļu uzturēšanā oficiāli sāksies no 1. novembra.

Kad diennakts režīmā sāks strādāt informatīvie, reģionu dežuranti, kā arī operatīvie dežuranti visā autoceļu tīklā.

Gaidot sniegu, patlaban sagatavoti jau vairāk nekā 60 tūkstoši tonnu sāls un sāls-smilts maisījuma. Kopumā darbam ir sagatavotas un pārbaudītas 642 ziemas tehnikas vienības.

Jānis Lange
“Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs

Mums ir nedaudz palielinājušās tieši šīs A, A1 klases ar augstāku uzturēšanas līmeni. A klase ir palielinājusies par 28 km, A1 klase par 238 km, savukārt B, C un D klase samazinājusies par aptuveni 300 km.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus informēt ceļu uzturētājus par bīstamību uz ceļa un īpaši “melno ledu”, kas var veidoties, kad gaisa temperatūra svārstās starp +4 un -4 grādiem. Informāciju var nodot, izmantojot diennakts bezmaksas informatīvo tālruni un mobilo tālruņu aplikāciju “Waze”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl