Autogreideri, ekskavatori, traktori un buldozeri – ceļu uzturētāji gatavi ziemai

1 komentārs

Šai ziemas sezonai ceļu uzturēšanas darbiem atvēlēts 31 miljons eiro. Ziemas sezona autoceļu uzturēšanā oficiāli sāksies no 1. novembra.

Kad diennakts režīmā sāks strādāt informatīvie, reģionu dežuranti, kā arī operatīvie dežuranti visā autoceļu tīklā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaidot sniegu, patlaban sagatavoti jau vairāk nekā 60 tūkstoši tonnu sāls un sāls-smilts maisījuma. Kopumā darbam ir sagatavotas un pārbaudītas 642 ziemas tehnikas vienības.

Jānis Lange
“Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs

Mums ir nedaudz palielinājušās tieši šīs A, A1 klases ar augstāku uzturēšanas līmeni. A klase ir palielinājusies par 28 km, A1 klase par 238 km, savukārt B, C un D klase samazinājusies par aptuveni 300 km.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus informēt ceļu uzturētājus par bīstamību uz ceļa un īpaši “melno ledu”, kas var veidoties, kad gaisa temperatūra svārstās starp +4 un -4 grādiem. Informāciju var nodot, izmantojot diennakts bezmaksas informatīvo tālruni un mobilo tālruņu aplikāciju “Waze”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl