Autogreideri, ekskavatori, traktori un buldozeri – ceļu uzturētāji gatavi ziemai

1 komentārs

Šai ziemas sezonai ceļu uzturēšanas darbiem atvēlēts 31 miljons eiro. Ziemas sezona autoceļu uzturēšanā oficiāli sāksies no 1. novembra.

Kad diennakts režīmā sāks strādāt informatīvie, reģionu dežuranti, kā arī operatīvie dežuranti visā autoceļu tīklā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaidot sniegu, patlaban sagatavoti jau vairāk nekā 60 tūkstoši tonnu sāls un sāls-smilts maisījuma. Kopumā darbam ir sagatavotas un pārbaudītas 642 ziemas tehnikas vienības.

Jānis Lange
“Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs

Mums ir nedaudz palielinājušās tieši šīs A, A1 klases ar augstāku uzturēšanas līmeni. A klase ir palielinājusies par 28 km, A1 klase par 238 km, savukārt B, C un D klase samazinājusies par aptuveni 300 km.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus informēt ceļu uzturētājus par bīstamību uz ceļa un īpaši “melno ledu”, kas var veidoties, kad gaisa temperatūra svārstās starp +4 un -4 grādiem. Informāciju var nodot, izmantojot diennakts bezmaksas informatīvo tālruni un mobilo tālruņu aplikāciju “Waze”.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl