AutoDNA dati: Latvijā ik gadu ieved tūkstošiem auto ar sagrozītu nobraukuma rādītāju

Komentāri

Latvijā katru gadu ieved tūkstošiem automašīnu, kurām pat vairākkārt ir mainīti nobraukuma rādītāji. Tos samazina par vairākiem desmitiem un pat simtiem tūkstošu kilometru. 

Tādējādi potenciālie pircēji tiek maldināti par auto patieso stāvokli un nolietojumu, paaugstinot auto vērtību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

autoDNA, kas apkopo informāciju par automašīnu vēsturi, lēš, ka aptuveni trešdaļai Latvijā ievestā autoparka esot izmainītas veiktās distances.

Agris Dulevičs
”autoDNA.lv” pārstāvis

Latvijā ir standarts 100 tūkstoši mazāk – pirms reģistrācijas nogriež 100 tūkstošus. Bet ņemot Beļģiju, tad 400 tūkstošus nogriezt tas ir maksimālais, viņi vairāk nenogriež. Jo Zviedrijā var nogriezt pat 600 tūkstošus km pirms ievešanas un reģistrācijas. Tās automašīnas tur riņķo, riņķo. Lai nenorādītu, ka no Zviedrijas viņi aizved uz Lietuvu, piereģistrē Lietuvā un tad ievelk Latvijā tā kā no Lietuvas.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas mājas lapā var atrast informāciju par deviņu Eiropas Savienības valstu reģistriem, kur var meklēt auto nobraukumus, tomēr daudzās valstīs šādu informāciju neizpauž.

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl