Auto 2015 pārsteigs ar vairākām auto pirmizrādēm

Komentāri
Auto 2015 pārsteigs ar vairākām auto pirmizrādēm
FOTO: LETA

Rīt, 10. aprīlī, Ķīpsalā sāksies šā gada lielākais Baltijas autodzīves notikums – ikgadējā starptautiskā autoindustrijas izstāde Auto 2015, kas apvienos četras tematiskās sadaļas plašam interešu lokam – Auto, Transporta tehnika, Auto mehānika un Auto Exotica.

Jaunākie automodeļi, eksotiski tūnēti auto, klasiskie spēkrati, vieglais un smagais komerctransports, un, protams, arī uzmanības centrā skaistas meitenes – tas viss veido autokultūru, ko trīs dienas varēs baudīt izstādē “Auto 2015” Ķīpsalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 10. līdz 12. aprīlim izstādē Auto 2015 būs apskatāmi ne tikai jaunākie automašīnu modeļi, no kuriem vairāki piedzīvos Latvijas un pat Baltijas mēroga pirmizrādi, bet arī eksotiski spēkrati – sākot ar krāšņiem ārvalstu tūninga projektiem un beidzot ar restaurētiem klasiskajiem auto.

Jauno automobiļu sadaļā būs pārstāvētas daudzas markas, tomēr īpaši jāatzīmē vairāku modeļu vietējā mēroga pirmizrādes – piemēram, autotirgū tik populārā krosoveru segmenta JeepRenegade un Fiat 500X, kuri ir tehniski radniecīgi, bet vizuāli ļoti atšķirīgi. Izstādē debitēs arī tirgus līdera Nissan Qashqai līdzinieks – franču Renault Kadjar apvidnieks.

Tikmēr lielāku apvidus automobiļu tīkotāji Ķīpsalā būs pirmie Baltijā, kuri varēs aplūkot jauno Kia Sorento modeli. Savukārt prestižu marku cienītājiem būs iespēja novērtēt jauno Audi A6 un BMW X6, bet no sportiskajām modifikācijām – ar labu vadāmību apveltīto jauno Ford Focus ST.

Krāšņākā un skaļākā izstādes Auto 2015 sadaļa būs Auto Exotica, kura arī šogad priecēs ar dažādiem pārsteigumiem. Viens no spilgtākajiem eksponātiem būs britu superauto Ultima GTR, kas, lai arī izskatās pēc īstena sacīkšu auto, patiesībā ir legāli izmantojams arī pa koplietošanas ceļiem. Šis tikai 995 kg smagais auto attīsta 700 ZS un Top Gear trasē ir pārspējis līdz tam Ferrari FXX uzstādīto rekordu ar pašu Mihaelu Šūmaheru pie stūres.

Ne tikai milzu jauda un ātrums ir Auto Exotica 2015 ekspozīcijas spēkratu stihija – šeit būs apskatāms arī pasaulē visīsākais Volvo automobilis, kas izskatās pagalam amizanti. Neiztrūks arī tradicionālie tūninga pasaules “louraideri” un “hotrodi”.

Savukārt tradicionālo tūninga pasauli pārstāvēs spēkrati, sākot ar pazīstamās čehu kompānijas MTM pārveidoto Audi TT RS un beidzot ar lietuviešu klubu nebeidzamās iztēles projektiem, tostarp uz ChevroletCorvette un DodgeChallenger SRT bāzes.

Auto Exotica 2015 varēs satikt populāro drifteri Gvido Elksni, kurš izstādīs ne tikai drifta sacensībām sagatavoto BMW M3, bet arī braukšanai uz diviem riteņiem pārbūvēto Citroën C2.

Lasi vēl