Augusta ātruma pārkāpēja rekords – pa Rīgu traucas ar ātrumu 142 km/h!

Komentāri
Augusta ātruma pārkāpēja rekords – pa Rīgu traucas ar ātrumu 142 km/h!
LETA

Rīgā, uz Dienvidu tilta, kāds Mitsubishi markas automašīnas vadītājs šā gada augustā ātrumu pārsniedzis par 72 kilometriem stundā, braucot apdzīvotā vietā ar ātrumu 142 kilometri stundā.

Tāpat viens no iepriekšējā mēneša lielākajiem ātruma pārkāpumiem fiksēts uz autoceļa Rīga–Ventspils, 16. kilometrā virzienā uz Jūrmalu. Tur kāds Mercedes Benz šoferis braucis ar ātrumu 147 kilometri stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā augustā ar stacionārajiem un pārvietojamajiem fotoradariem fiksēti teju 6,5 tūkstoši ātruma pārkāpēju.

Foto – Dienvidu tilts:

Valsts policija atgādina, ka kopš šā gada 2. jūlija stājušies spēkā bargāki sodi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Steidzīgajiem šoferīšiem turpmāk būs jāatsakās no krietni lielākas naudas summas, nekā tas bija iepriekš, tāpat par lielākiem ātruma pārkāpumiem šoferiem tiks noņemtas tiesības uz soda sankcijā minēto laika periodu un piešķirti soda punkti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl