Audi atsakās no A6 hibrīda

Komentāri
Audi atsakās no A6 hibrīda
FOTO: AUDI

Vācijas auto koncerns Audi norāda, ka šāds lēmums pieņemts pamatojoties uz A6 hibrīda modeļa zemo pieprasījumu. Kopš šī modeļa ieviešanas 2011.gadā, A6 hibrīds pārdots tikai 4000 eksemplāros.

Audi A6 hibrīda sedans aprīkots ar  iekārtu, kuras sastāvā iekļauts 2.0l/ 211 ZS benzīna turbo motors, 54 ZS jaudīgs elektromotors, litija jonu akumulatoru bloks un automātiskā astoņu pakāpju pārnesumkārba.

Tikai ar elektrību automašīna spēj nobraukt aptuveni 3 kilometrus. Maksimālais ātrums šajā režīmā ir 100 km/h.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl