Komentāri

Valsts policija izsludina konkursu modes māksliniekiem par tādu apģērbu kolekcijas veidošanu, kas būtu jau ar iestrādātiem pievilcīgiem, atstarojošiem elementiem. Likumsargi pārliecinājušies, ka drošībai tik nepieciešamie ierastie atstarotāji nepievilcīgā dizaina un neērtuma dēļ nespēj iekarot cilvēku atsaucību.

Ceļu policisti vairāku gadu garumā rudens patruļu laikā tā dēvētajiem tumšajiem gājējiem izdalījuši atstarotājus un vestes vairāk nekā Latvijā ir iedzīvotāju. Vēl ar,ī atrodoties tumšajos ceļu posmos bez atstarojošās vestes vai atstarotāja, noteikts naudas sods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Tomēr neskatoties uz policijas aktivitāti un brīdinājumiem par bīstamību, atstarojošos elementus var redzēt tikai retajam gājējam. Tāpēc policijā nolemts ķerties klāt jaunai pieejai – padarīt atstarojoša apģērba nēsāšanu par pievilcīgu un iekārojamu lietu, norāda policijas pārstāve.

Valsts policija šonedēļ izsludināja konkursu par atstarojošu apģērbu kolekcijas veidošanu, kas paredzēta gājējiem vecumā virs piecdesmit gadiem. Šī būs otrā kolekcija, pirmā bija paredzēta jauniešiem, un tā jau veiksmīgi izveidota šā gada pavasarī, un modes skatē guva iedzīvotāju atsaucību.

Policijas ideja nav nekas jauns. Atstarojošie apģērbi jau vairākus gadus iekaro iedzīvotāju garderobes.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl