Atstarotāji nepievilcīgā dizaina un neērtuma dēļ nespēj iekarot cilvēku atsaucību; mēģinās piesaistīt dizainerus

Pievienot komentāru
Atstarotāji nepievilcīgā dizaina un neērtuma dēļ nespēj iekarot cilvēku atsaucību; mēģinās piesaistīt dizainerus
LETA

Valsts policija izsludina konkursu modes māksliniekiem par tādu apģērbu kolekcijas veidošanu, kas būtu jau ar iestrādātiem pievilcīgiem, atstarojošiem elementiem. Likumsargi pārliecinājušies, ka drošībai tik nepieciešamie ierastie atstarotāji nepievilcīgā dizaina un neērtuma dēļ nespēj iekarot cilvēku atsaucību.

Ceļu policisti vairāku gadu garumā rudens patruļu laikā tā dēvētajiem tumšajiem gājējiem izdalījuši atstarotājus un vestes vairāk nekā Latvijā ir iedzīvotāju. Vēl ar,ī atrodoties tumšajos ceļu posmos bez atstarojošās vestes vai atstarotāja, noteikts naudas sods.

Ekrānuzņēmumi

Tomēr neskatoties uz policijas aktivitāti un brīdinājumiem par bīstamību, atstarojošos elementus var redzēt tikai retajam gājējam. Tāpēc policijā nolemts ķerties klāt jaunai pieejai – padarīt atstarojoša apģērba nēsāšanu par pievilcīgu un iekārojamu lietu, norāda policijas pārstāve.

Valsts policija šonedēļ izsludināja konkursu par atstarojošu apģērbu kolekcijas veidošanu, kas paredzēta gājējiem vecumā virs piecdesmit gadiem. Šī būs otrā kolekcija, pirmā bija paredzēta jauniešiem, un tā jau veiksmīgi izveidota šā gada pavasarī, un modes skatē guva iedzīvotāju atsaucību.

Policijas ideja nav nekas jauns. Atstarojošie apģērbi jau vairākus gadus iekaro iedzīvotāju garderobes.

Video

Lasi vēl