1 komentārs

Hei! Šis ir atgādinājums visiem tiem, kas pilnīgi noteikti zina, ka šo vasaru pavadīs, aktīvi atpūšoties ar velosipēdu! ”Autoziņas” un ”Autoeksperts” meklē trīs aktīvus cilvēkus, kas būtu gatavi piedalīties eksperimentā! Ja esi aktīvs un gribi pacīnīties par balvu, tad lasi tālāk!

”Autoeksperts” uz laiku lietošanā dos ”Thule” markas smalkos veloturētājus, bet veiksminiekiem būs jādalās stāstos – kā tas ir, kad auto ir aprīkots ar pienācīgu velo transportēšanas aprīkojumu. Bet konkursa būs arī uzvarētājs, kurš balvā saņems  ”Thule” markas smalkos veloturētāju MŪŽĪGAI LIETOŠANAI.

Piesakies!

Lai pieteiktos, tev nevajag izdarīt nemaz tik daudz – tik vien kā nospiest uz zemāk esošās zaļās pogas, tevi aizvedīs uz pieteikšanās anketu.

Aizpildi korekti visus anketā norādītos laukus un spied ”Sūtīt”, un tev ir pavisam reāla iespēja piedalīties šajā piedzīvojumā. Atceries, pieteikties vari līdz 28. aprīlim, tāpēc pasteidzies!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl