2017. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas kārtībā, kādā izmantojami ārvalstīs reģistrēti vieglie automobiļi Latvijā. Izmaiņu galvenā būtība – turpmāk persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis.

Atpakaļ uz rakstu

27 komentāri

 • 1000

  1000

  Nu kam tas vaidzīgs? Kur viņi to naudu liks? Pacels sev algu? Sataisiet takš ceļus un visu ko vaig,un tad skrūvējiet tādas cenas visam . Nu tiešām trūkst vārdu ko teikt ... Visam tik pacell nodokļus un pat par naudas sūtīšanu no ārzemēm . Tā nau valsts . Kā tādus cilvēkus vispār zeme nees . Šausmas .
 • Ārzemnieks

  Ārzemnieks

  Lēnām jau sāku domāt, ka jaatsakās no Latvijas pilsonības, un japieņem tā, kurā valsti esmu. Savādāk nevar ne uz Latviju doties, ne palīdzēt vecākiem kuri ir Latvijā.
 • hmmm

  hmmm

  Nākošais nodoklis būs par izbraukšanu no valsts . Pēc tam būs jāmaksā par curlaidi šķērsojot katru pagastu, novadu , pilsētu utt. Gluži kā Jūrmalā. Rīdzenieku kartes ar jau pastāv. Vnk super....
 • Iveta

  Iveta

  Izlasiet taču uzmanīgi, tas attiecas uz tām personām, kuras ir deklarētas Latvijā, bet mašīna reģistrēta ārvalstīs.
  • hmmm

   hmmm

   A kam tas interesē kur deklerāts. Ja vis būtu pareizi sakārtots neviens tā nedarītu.
 • babrs
 • saprotams kāpēc...

  saprotams kāpēc...

  tāpēc, ka no šeit dzīvošajiem vairs jau neko nevar "izspiest", viss jau ir novests "līdz kliņķim" - tagad ar skubu jāmetas virsū tautiešiem, kas spiestā kārtā devušies svešumā, lai izdzīvotu paši un atbalstītu savējos, pie tam smagi strādājot, jau ir samaksājuši nodokļus...ar kādām tiesībām mūsu "varmākas" grib otrreiz iekasēt nodokļus?...un, ja kas, tas šeit tērējot atsūtīto naudu, mēs atkal maksāsim, jo neviena prece, neviens pakalpojums mums netiek sniegts bez nodokļiem...
  tas pats attiecas uz auto nodokli, kā var jau samaksātu nodokli atkārtoti aplikt ar nodokli???...
 • Valis

  Valis

  Nu ta neko sev,var jau redzet kadi profi vada musu valsti,gudri vini tiesam nav,kura valsti vel ta ir? gribu zinat?
 • Cilveks

  Cilveks

  Nu skaidrs. Man ta liekas ka ap kadu 2030 gadu Latvija sabruks karo4. Ne nu come on kas tas ira?! Ar katru gadu likumi paliek suudigaki un suudigaki dzivot vairs nav iespejams. Karoc izmacos un maucu projaam.
 • Pārdaugavietis

  Pārdaugavietis

  Vai šis likums attiecas tikai uz LV pilsoņiem? Un kā ar austrumu pilsoņiem kuri dzīvo Jūrmalā?
  • bite

   bite

   Ja deklarēts Jūrmalā un brauc ar ārvalstu numuriem, maksās, ja deklarēts ārzemēs un brauc ar ārvalstu numuru, tad jau laikam nav jāmaksā.
   " persona, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Latvijā, Latvijas teritorijā vadīt ārvalstī reģistrētu automobili varēs, ja būs samaksāts transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis" .
 • flikss

  flikss

  teiciens,latvietim gardākā uzkoda,otrs latvietis,dzīvē...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!