ASV avārijā iekļuvis bezpilota pasažieru autobuss

Komentāri
ASV avārijā iekļuvis bezpilota pasažieru autobuss
Foto: AP / Reuters / LETA

ASV, Lasvegasā, pirmajā izmantošanas dienā avarējis bezpilota pasažieru autobuss.

Par laimi, šajā negadījumā cietušo nav, tomēr avārija arvien vairāk likusi apšaubīt ekspertu prognozes, par drīzu ”parasto automašīnu” izmiršanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārija notikusi laikā, kad kravas automašīna no blakus teritorijas centās iebraukt krustojumā. Bezpilota automašīna it kā nav ievērojusi distanci, kā rezultātā notikusi sadursme. Par laimi, pārvietošanās ātrums bija neliels – 25 km/h.

Iepriekš notikušas vairākas avārijas, kurās iesaistītas bezpilota automašīnas. Ražotāji gan visos gadījumos norādījuši, ka pie vainas ir bijis cilvēks. Arī šajā automobili pie stūres atradās cilvēks, jo autobuss vēl tiek izmantots testa režīmā. Nav zināms, vai viņš kontrolēja transporta līdzekli sadursmes brīdī.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl