Komentāri
Arī rīt darbosies ”puteņa biļetes”! Šoferi tiek aicināti auto atstāt mājās
FOTO: LETA

Saistībā ar apjomīgajiem sniega tīrīšanas darbiem un sniegputeni arī rīt, 14. janvārī, autovadītāji Rīgā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

“Uzmanību, autovadītāji! Rīt, ceturtdien, 14.01.2016., darbosies ”puteņa biļetes”. Autovadītājiem sabiedriskais transports būs par brīvu!” tā vēsta mēra Nila Ušakova ieraksts Facebook lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mērs norāda uz laikapstākļu prognozēm, kas liecina, ka sniegputenis turpināsies līdz pusnaktij. Lielākā slodze būs tieši laikā, kad visi dodas no darba uz mājām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl