Komentāri
Arī otrajā “īstajā” skolas dienā satiksme Rīgā “stāv”. Galvaspilsēta slīgst sastrēgumos
Automašīnu sastrēgums Brīvības ielā, kur posmā no Stabu līdz Matīsa ielai notiek remontdarbi. (Zane Bitere / LETA)

Sākoties mācību gadam, otrdienas, 5. septembra, rītā galvaspilsētā veidojas pamatīgi sastrēgumi, liecina informācija vietnē BalticMaps.

No maģistrālajām ielām Daugavas labajā krastā īpaši lēna kustība tika novērota Krišjāņa Valdemāra ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat liels sastrēgums veidojās Kalpaka bulvārī.

Satiksme Brīvības ielā ir diezgan apgrūtināta, taču ne kritiski lēna. Tikmēr Aleksandra Čaka ielā transporta plūsma ir tikai nedaudz palēnināta.

Sastrēgumi virzienā uz centru veidojas arī Eksporta ielā, Kronvalda bulvārī, Avotu ielā, Valmieras ielā un Krasta ielā.

Tikmēr Daugavas kreisajā krastā transportlīdzekļu pārblīvētas otrdien bija gandrīz visas ielas, pa kurām var nokļūt uz Daugavas tiltiem. Tomēr uz pašiem tiltiem satiksme ir samērā raita.

Centra virzienā visātrāk šķērsojamais bija Salu tilts, piebraucot tam no Mūkusalas ielas jebkuras puses vai arī no Ziepniekkalna, piemēram, pa Valdeķu ielu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl