Komentāri
Arī otrajā “īstajā” skolas dienā satiksme Rīgā “stāv”. Galvaspilsēta slīgst sastrēgumos
Automašīnu sastrēgums Brīvības ielā, kur posmā no Stabu līdz Matīsa ielai notiek remontdarbi. (Zane Bitere / LETA)

Sākoties mācību gadam, otrdienas, 5. septembra, rītā galvaspilsētā veidojas pamatīgi sastrēgumi, liecina informācija vietnē BalticMaps.

No maģistrālajām ielām Daugavas labajā krastā īpaši lēna kustība tika novērota Krišjāņa Valdemāra ielā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat liels sastrēgums veidojās Kalpaka bulvārī.

Satiksme Brīvības ielā ir diezgan apgrūtināta, taču ne kritiski lēna. Tikmēr Aleksandra Čaka ielā transporta plūsma ir tikai nedaudz palēnināta.

Sastrēgumi virzienā uz centru veidojas arī Eksporta ielā, Kronvalda bulvārī, Avotu ielā, Valmieras ielā un Krasta ielā.

Tikmēr Daugavas kreisajā krastā transportlīdzekļu pārblīvētas otrdien bija gandrīz visas ielas, pa kurām var nokļūt uz Daugavas tiltiem. Tomēr uz pašiem tiltiem satiksme ir samērā raita.

Centra virzienā visātrāk šķērsojamais bija Salu tilts, piebraucot tam no Mūkusalas ielas jebkuras puses vai arī no Ziepniekkalna, piemēram, pa Valdeķu ielu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl