Normatīvajā regulējumā par elektrisko skrejriteņu lietošanu plāno ar tiem atļaut pārvietoties no 14 gadu vecuma, pirmdien vienojās Satiksmes ministrijas (SM) Ceļu satiksmes drošības padomes domnīcas eksperti.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • S

  S

  Likumu radītāji vispirms gadu domās, ka kaut kas jādomā darīt.Kamēr likumu izdomās,paies otrs gads, tad likumu labojumi, atkal pāris gadu. Transporta līdzeklim transporta vieta, gājējiem-ietve.Ja gājējs tiek notriekts un ievainots uz braucamās daļas, viņš vienmēr ir vainīgs, bieži vien pat, esot uz pārejas.
 • Viss ir vienkārši

  Viss ir vienkārši

  Tā kā elektroskūteri ir transporta līdzekļi, ar kuriem var attīstīt lielu ātrumu - 25 km/h uz ietves ir gājējus reāli apdraudošs ātrums, tad uz ietvēm, tuvojoties gājējiem, ir jābūt obligātam nosacījumam par skūtera ātruma samazināšanu līdz minimālam ātrumam + distances ievērošana. Īsi un ģeniāli.
 • Viss ir vienkārši

  Viss ir vienkārši

  Interesanti, cik no fiksētajiem negadījumiem ar skūteriem tos ir vadījušas personas vecumā līdz 14 gadiem? Neviena, vai ne. Vecuma ierobežošana šoreiz nav risinājums, bet gan risinājuma imitācija. Ir jāieliek csd noteikumos copy paste elektro skūteru lietošanas instrukcijas drošības sadaļas 5 punkti. Ievērojot šo šadaļu, praktiski nav iespējams nevienam uzbraukt virsū.
 • ibis

  ibis

  Vajag ari nolikt tiem skrejriteniem vecuma un svara kriterijus.Ja babuliene nu ta virs astondesmit vilks pa trotuaru, vai pa ielu!un tas un tie bombas virs 120 kg!Tie jau potencialie gajeju un masinu killeri! IBI
 • Jautrite
 • un vajag

  un vajag

  aizliegt tos dranduļetus vazāt līdzi pa veikaliem.Atstājiet ārpusē pie veikala saslēgtus-slēdzeni caur abiem riteņiem.Citi vēl atļaujas braukt uz viņa pa veikalu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!