Komentāri
Aptauja! Kas, tavuprāt, būtu jādara ar ceļu bedrēm Latvijā?
LETA

Bedres, bedrītes, plaisas, automašīnu nāve, dangas un šausmiņas! Kā tik ikdienā nedēvējam bedres, kas tik kuplā skaitā atrodamas uz Latvijas ceļiem! Akcijas Aizver bedri ietvaros portāls Skaties.lv tev, lasītāj, grib uzdot jautājumu – kas, tavuprāt, būtu jādara ar šīm bedrēm, lai efektīvāk pievērstu uzmanību vienai no Latvijas nacionālajām problēmām?

Aptaujas rezultāti tiks apkopoti un paziņoti tepat – portālā Skaties.lv!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas jādara ar ceļu bedrēm Latvijā, lai pievērstu uzmanību šai problēmai?

Rezultāti:
13%

Jāņem lāpsta un jāber pašiem ciet!

11%

Jāstāda tajās koki un puķes!

64%

Bedru fotogrāfijas aktīvi jāsūta deputātiem!

11%

Nekas nav jādara - bedres runā pašas par sevi!

Atgādinām! Lai pievērstu sabiedrības un atbildīgo institūciju uzmanību aktuālajai bedru problēmai ne vien pilsētu ielās, bet arī uz A līdz Ž kategoriju ceļiem, portāls Skaties.lv un TV6 uzsāk sociālu kampaņu Aizver bedri!

Tās ietvaros ikviens ir aicināts dalīties ar savas mīļākās bedres bildi portālā Skaties.lv!

Turklāt labākās bildes autors saņems vērtīgu iespēju – veselu nedēļas nogali vizināties pa skaistākajām Latvijas bedrēm ar Hummer džipu.

Sociālās kampaņas ietvaros lūkosim noskaidrot iemeslus, kādēļ Latvijā rodas bedres un sniegsim padomus, kā pašu spēkiem tikt ar šo problēmu galā. Tāpat ikviens aicināts dalīties ar inovatīvām metodēm, kā labāk aizvērt bedres – labākās idejas tiks publicētas, lai iedvesmotu tautiešus!

Bildes iesūti šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl