Komentāri
Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa vietējas nozīmes ceļiem visā Latvijā
(Foto: LETA)

Turpinoties salīdzinoši siltajam laikam, šodien, 22.februārī, braukšanas apstākļi pa visiem Latvijas galvenajiem un lielāko daļu reģionālo ceļu ir apmierinoši, savukārt pa vietējas nozīmes ceļiem pārvietošanās joprojām ir apgrūtināta visā valstī, liecina ceļu uzturētāju Latvijas Valsts ceļi (LVC) informācija.

Apledojuma dēļ šorīt apgrūtināta braukšana pa reģionālajiem autoceļiem ir Rīgas un Limbažu apkaimē. Šie ceļi tiekot kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu uzturēšanas darbos šorīt bijušas iesaistītas 83 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica slideno posmu kaisīšanu.

Šorīt Kurzemē vietām līst, un gaisa temperatūra Latvijā ir no -1 līdz +4 grādiem, tāpēc ir iespējama apledojuma veidošanās. Saskaņā ar metroloģisko prognozi arī dienā vietām gaidāmi nelieli nokrišņi.

LVC atgādina, ka ziemas sezonā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti strauji, tāpēc aicina autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Īpaši uzmanīgiem autovadītājiem jābūt, braucot pa mazajiem ceļiem, kas ziemā tiek uzturēti ar sniega kārtu, jo, iestājoties siltākam laikam, tāpat arī lietus un sniega ietekmē uz tiem veidojas atkala, un tie ir ļoti slideni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl