Komentāri

Bīstams autovadītāja profils ir jaunietis, – pilsētnieks, kurš ikdienā aktīvi piedalās intensīvā satiksmē, liecina apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” apkopotā informācija par pieteiktajiem negadījumiem.

“Nereti brauc ar jaudīgu auto, lai gan nevar lepoties ar lielu braucēja pieredzi,” bīstamo autovadītāju profilu papildina apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” Transportlīdzekļu apdrošināšanas nodaļas vadītājs Aldis Eņģelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar mērķi pievērst uzmanību savam braukšanas stilam ikdienā, kā arī uzzināt, ko var darīt, lai būtu labāks līdzgaitnieks citiem satiksmes dalībniekiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Ergo” izveidojusi izklaidējošu testu, kurā, atbildot uz vairākiem jautājumiem, var noskaidrot, kāds partneris attiecībās uz ceļa esi, – “puķu bērns”, “bargā kundze” vai varbūt “misters lieliskais”.

Aldis Eņģelis
“Ergo” Transportlīdzekļu apdrošināšanas nodaļas vadītājs

Aicinot autovadītājus ar atraktīva un jautra testa starpniecību noskaidrot, kuram partnera tipam attiecībās uz ceļa viņš atbilst, vēlamies vēlreiz atgādināt par drošību uz ceļa, tai skaitā atcerēties, ka brauciena laikā liekām emocijām nav vietas – novēršanās no ceļa pat uz mirkli var izraisīt negadījumu. Tāpēc aicinām visus autovadītājus ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus un rūpēties par savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Testa rezultātā atbilstoši tipam tiek sniegts arī draudzīgs ieteikums, – kā uzlabot attiecības ceļu satiksmē. Testu iespējams aizpildīt vietnē “attiecibasuzcela.lv“.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl