Komentāri

Bīstams autovadītāja profils ir jaunietis, – pilsētnieks, kurš ikdienā aktīvi piedalās intensīvā satiksmē, liecina apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” apkopotā informācija par pieteiktajiem negadījumiem.

“Nereti brauc ar jaudīgu auto, lai gan nevar lepoties ar lielu braucēja pieredzi,” bīstamo autovadītāju profilu papildina apdrošināšanas sabiedrības “Ergo” Transportlīdzekļu apdrošināšanas nodaļas vadītājs Aldis Eņģelis.

Ar mērķi pievērst uzmanību savam braukšanas stilam ikdienā, kā arī uzzināt, ko var darīt, lai būtu labāks līdzgaitnieks citiem satiksmes dalībniekiem, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Ergo” izveidojusi izklaidējošu testu, kurā, atbildot uz vairākiem jautājumiem, var noskaidrot, kāds partneris attiecībās uz ceļa esi, – “puķu bērns”, “bargā kundze” vai varbūt “misters lieliskais”.

Aldis Eņģelis
“Ergo” Transportlīdzekļu apdrošināšanas nodaļas vadītājs

Aicinot autovadītājus ar atraktīva un jautra testa starpniecību noskaidrot, kuram partnera tipam attiecībās uz ceļa viņš atbilst, vēlamies vēlreiz atgādināt par drošību uz ceļa, tai skaitā atcerēties, ka brauciena laikā liekām emocijām nav vietas – novēršanās no ceļa pat uz mirkli var izraisīt negadījumu. Tāpēc aicinām visus autovadītājus ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus un rūpēties par savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Testa rezultātā atbilstoši tipam tiek sniegts arī draudzīgs ieteikums, – kā uzlabot attiecības ceļu satiksmē. Testu iespējams aizpildīt vietnē “attiecibasuzcela.lv“.

Lasi vēl