Apdrošinātāji brīdina: pieaug automašīnu sadursmes ar dzīvniekiem

Pa Latvijas ceļiem pārvietojas ne tikai autovadītāji, bet pēdējā laikā arvien biežāk arī dzīvnieki. Apdrošinātāji brīdina – pieaug sadursmju skaits. Jau maijs iezīmējies ar rekordiem meža dzīvnieku un automašīnu sadursmju ziņā.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • jaaa

  jaaa

  Apdrosinatajiem pohuij!Nemaksas nevienu centu!Man bij gadijumsar stirnu!Es sirsnigi novelu,lai tiem apdrosinatajiem pasiem sanak saskrieties ne tikkai ar stirnam ,bet ar alniem un govim!Ja izdzivos,varbut saks ar galvu domat nevis ar dirsu,dirsu,dirsu....
 • Karīna Vežuka
 • Sonia Sunny

  Sonia Sunny

  Somijā apžogojumi visur gar ceļiem ir.......un nav tādus bridīnājumus.
  • Janis Kasinskis

   Janis Kasinskis

   Sonia Sunny Latvijai tam mav naudinas, iepejams ka iedala ari tam, bet tiek sadalita pa savam kabatam un lidz celiem pat nenonak :)
  • Aŗija Bluma

   Aŗija Bluma

   Janis Kasinskis tieši tā! Pēc ES regulām ir paredzēti nožogojumi, bet pie mums dažās vietās ir redzami! Nauda noteikti bijs paredzēta un ieskaitīta, bet mums ir liela apetīte, vairojas bagātnieku skaits u.t.t un galvenais neviens to nepārbauda, tikai bridina ka dzīvnieki nāk uz ceļiem, esiet uzmanīgi! Bet ko nu par LV, mēs esam tālu no normālām ES valstīm visādā ziņā!!!
 • Sonia Sunny

  Sonia Sunny

  Varbut otbojniki vajag garām valsts galvenājām ceļam?????????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!