Komentāri
Amerikāņu autobūves giganta ”General Motors” nedienas turpinās
FOTO: SCANPIX ()

ASV autobūves gigants “General Motors” šā gada otrajā ceturksnī strādājis ar 190 miljonu dolāru (141,1 miljona eiro) tīro peļņu, kas ir par 85% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn.

Peļņas kritums galvenokārt tiek skaidrots ar apjomīgām izmaksām un kompensācijām saistībā ar vērienīgajiem automašīnu atsaukumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”General Motors” šogad kopumā atsaucis jau aptuveni 30 miljonus automašīnu. Šis atsaukums galvenokārt attiecas uz “Chevrolet Spark”, “Chevrolet Impala” un “Chevrolet Silverado” automašīnu modeļiem.

Kompānija reģistrējusi 1,3 miljardu dolāru zaudējumus un 1,2 miljardu dolāru izdevumus galvenokārt saistībā ar atsaukto automašīnu remontēšanu.

Turklāt vēl 400 miljoni dolāru atvēlēti kompensācijas programmai saistībā ar aizdedzes sistēmu problēmām.

”General Motors” arī aplēsis iespējamās nākotnes atsaukumu izmaksas Ziemeļamerikā, tāpēc uzņēmums reģistrējis 900 miljonu dolāru izdevumus saistībā ar iespējamiem atsaukumiem nākamo desmit gadu laikā 30 miljoniem automašīnu, kas šobrīd ir uz ceļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl