Aizvadīta traģiska nedēļas nogale uz Latvijas ceļiem – bojā gājuši četri cilvēki, bet vēl 27 guvuši ievainojumus

Pagājušās brīvdienas uz Latvijas ceļiem bijušas asiņainas un traģiskas, – bojā gājuši četri cilvēki, bet vēl 27 guvuši ievainojumus.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Nikko

  Nikko

  Bardaks uz ceļiem ir briesmīgs. Satiksmi apdraud pārgalvīgie manevrētāji, kas par katru cenu grib apdzīt. Brauc dzenot pa prerejo joslu, un tad pedeja bridi censas ielist pa vidu atpakaļ savā joslā.
  Otra kategorija- lēnie divplaksni. Ja smagais brauc un redz, ka aiz vina jau rinda mašinas 20, tad apatājies, palaid garām. Nevis dudini uz 80, un pie kajas, kas aiz tevis notiek,ka tas parasti notiek posma Sigulda Melturi. Vel ja aiz tada gadas kads tantuks, kas ari velk uz 80 un pie izdevibaa pat nedoma apdzit, tad no rodas avarijas situacijas, jo rindas beigas noteikti bus kads agresivs x6 soferis, kas meginas apdzit visu rindu reize ar ceribu, ka saies un kads palaidis rinda atpakal, kad vajadzes.
 • bfas

  bfas

  Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s
 • Scaffodlx Baltih

  Scaffodlx Baltih

  Kamėr prats nedraudzesies galvu tikmer diemžėl tā būss.Latvija ieteiktu Fures viriem un autubusu šoferiem mazak parmacat uz ceļa autobraucėjus kas netišam nav paslėguši gaismas.Jo ka fure iespiež acis un ja tev mazi berni vai kads cits tad var beigties traģiski.
  Vėl fůres braucejiem,ja kads grib apdzit nedzenat jeb netaranejat ludzu.

  Furėm un autobusiem būtu nepieciešam maksāt nodoklis ja gribetu pārvietoties satiksmi intesivaja laika.Piemeram Ja fure brauc satiksmes intesivaja laika tad menesi butu nodoklis jamksa 200euro
  Autobus 150
 • bauris

  bauris

  Kamēr sodi būs balstīti uz lielāku apgrozījumu ,tikmēr valsts galvenajs ceļu policists saņems apbalvojumus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!