Aizvadīta CSDD Tehniskās apskates nakts

Komentāri

Vakar 28. augusta vakarā, Pārdaugavā, bija vērojami pamatīgi sastrēgumi. Simtiem autobraucēju, stāvēja garās rindās no Salu tilta, līdz pat Antenas ielai tikai tādēļ, lai nokļūtu CSDD rīkotajā Tehniskās apskates naktī. 

Tehniskās apskates stacijā valdīja īsta ballītes atmosfēra. Simtiem smaidīgu ļaužu, ar bērniem, draugiem un otrajām pusītēm ieradušies uz Tehniskās apskates nakti. Vienlaikus bija iespējams, gan pārbaudīt sava spēkrata tehnisko stāvokli, gan atpūsties piedaloties dažādās atrakcijās un baudot organizatoru sarūpētos šovus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pat neskatoties uz to, ka gribētāju bija ļoti daudz, arī atrakciju, laika īsināšanai ir gana. Citus saista vēsturiskie spēkrati, kas kuplā skaitā ieradušies uz šo pasākumu, citi skaļām ovācijām sagaida Jāņa Rozīša moto šovu. Sarežģīti triki, ātrums, prātam neaptverama motocikla kontrole, lēcieni cauri ugunij un 200zs jaudīgs kvadricikls, kas virpuļo pa iežogoto laukumu.

Pasākuma vadītājs un pieredzējušais auto pasaules pazinējs Pauls Timrots atzinis, ka šis notikums, ar smaidu un patīkamām emocijām, stūrētājiem atgādina par satiksmes drošībai tik ļoti svarīgo automašīnas tehnisko stāvokli.

Kopumā, šajā pasākumā, tika pārbaudīti aptuveni 900 transportlīdzekļi, no kuriem vien neliela daļa, šeit bija ieradusies veikt ikgadējo tehnisko apskati. Pārējie, vairāk nekā 750 braucēji izmantoja iespēju, veikt bezmaksas auto diagnostiku.

Jāpiemin, gan, ka gandrīz trīs ceturtdaļām pārbaudīto auto konstatēti, būtiski, satiksmes drošību ietekmējoši trūkumi vai bojājumi, kas liecina tikai par to, ka auto derētu steidzami salabot. Starp citu, šāda ballīte, kuras laikā būs iespējams pārliecināties par sava braucamā stāvokli, jau 18.septembrī notiks Rēzeknē.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl