“airBaltic” aprīlī un maijā veiks repatriācijas reisus no Amsterdamas un Frankfurtes

13 komentāri
“airBaltic” aprīlī un maijā veiks repatriācijas reisus no Amsterdamas un Frankfurtes
OKSANA DŽADANA, F64

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” pēc Latvijas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Satiksmes ministrijas atļauju aprīlī un maija sākumā izpildīs papildu speciālos reisus no Amsterdamas un Frankfurtes uz Rīgu, kā arī atpakaļ, aģentūrai LETA pavēstīja aviokompānijā.

Lidojumi uz un no Amsterdamas un Frankfurtes tiks veikti 15. aprīlī, 22. aprīlī, 29. aprīlī un 6. maijā. Ar katru no šiem reisiem vienā virzienā būs iespējams atceļot līdz 140 pasažieriem.

Rezervēt biļetes šiem lidojumiem ir iespējams, zvanot “airBaltic” zvanu centram pa īpaši izveidotu tālruni: +371 67207771.

Vienlaikus aviokompānija lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt pases informāciju. Savukārt cilvēkiem, kuri vēlaties ceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī.

Jau ziņots, ka Latvijā līdz 12. maijam ir izsludināta ārkārtējā situācija koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatības dēļ. Tostarp ir apturēti starptautiskie pasažieru pārvadājumi.

Latvijas valstij pieder 80,05% “airBaltic” akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – gandrīz 20% akciju.