Absurds! Ar apšaubāmiem pierādījumiem sievieti apsūdz sveša auto “iebuktēšanā” stāvvietā

1 komentārs
Absurds! Ar apšaubāmiem pierādījumiem sievieti apsūdz sveša auto “iebuktēšanā” stāvvietā
Ekrānuzņēmums

Saulkrastos pērnā gada 18. maijā stāvvietā pie lielveikala kāda automašīna “iebuktējusi” tur novietoto Toyota spēkratu. Lai arī sākumā liecībās teikts, ka to izdarījusi kāda “nenoskaidrota automašīna”, tagad grēkāzis ir atrasts. 

“Nenoskaidrotu iemeslu notikusi nenoskaidrotas automašīnas sadursme ar transportlīdzekli Toyota,” tā vēsta pirmā liecībā policijā. Taču pēc dažiem mēnešiem tomēr mainījušās domas – ceļu satiksmes negadījumā ir vainojama kāda automašīnas Mazda 6 īpašniece.

Mazda īpašniecei atnākusi vēstule, kurā teikts – desmit dienu laikā ir jāsamaksā 1000 eiro Toyota īpašniekiem.

Izrādās, ka tagad cietusī ir pilnībā pārliecināta, ka minētā sieviete – Mazda īpašniece – bijusi pie stūres.

Kā vienīgie pierādījumi ir Mazda attēls tajā pašā stāvvietā, tiesa gan, ļoti tālu no apskādētās Toyota, kā arī tas, ka Mazda spēkratam ir skrambas abās pusēs.

Bijušais Mazda īpašnieks gan apliecina, ka šī automašīna skrambas guvusi jau iepriekš.

Apsūdzētā uzskata, ka pierādījumu kopums nav pietiekams, lai viņu vainotu negadījumā, kurā savu vainu viņa kategoriski noliedz. Tā vietā viņa prasa veikt krāsu ķīmisko ekspertīzi, taču Valsts policija saka, ka ir par dārgu to veikt administratīvā lietā. Pieredzējis jurists gan norāda – tas ir absurds, jo likuma kalpiem ir jāpilda savi pienākumi pēc labākās sirdsapziņas un lietas ir jāizskata objektīvi.

Pagaidām sanāk tā, ka jebkurš var nofotografēt automašīnu kaut kur stāvvietā un pēc tam pateikt, ka šis auto ir radījis zaudējumus citam spēkratam.

Lūk, foto!

Skaties video!