1 komentārs

Saulkrastos pērnā gada 18. maijā stāvvietā pie lielveikala kāda automašīna “iebuktējusi” tur novietoto Toyota spēkratu. Lai arī sākumā liecībās teikts, ka to izdarījusi kāda “nenoskaidrota automašīna”, tagad grēkāzis ir atrasts. 

“Nenoskaidrotu iemeslu notikusi nenoskaidrotas automašīnas sadursme ar transportlīdzekli Toyota,” tā vēsta pirmā liecībā policijā. Taču pēc dažiem mēnešiem tomēr mainījušās domas – ceļu satiksmes negadījumā ir vainojama kāda automašīnas Mazda 6 īpašniece.

Mazda īpašniecei atnākusi vēstule, kurā teikts – desmit dienu laikā ir jāsamaksā 1000 eiro Toyota īpašniekiem.

Izrādās, ka tagad cietusī ir pilnībā pārliecināta, ka minētā sieviete – Mazda īpašniece – bijusi pie stūres.

Kā vienīgie pierādījumi ir Mazda attēls tajā pašā stāvvietā, tiesa gan, ļoti tālu no apskādētās Toyota, kā arī tas, ka Mazda spēkratam ir skrambas abās pusēs.

Bijušais Mazda īpašnieks gan apliecina, ka šī automašīna skrambas guvusi jau iepriekš.

Apsūdzētā uzskata, ka pierādījumu kopums nav pietiekams, lai viņu vainotu negadījumā, kurā savu vainu viņa kategoriski noliedz. Tā vietā viņa prasa veikt krāsu ķīmisko ekspertīzi, taču Valsts policija saka, ka ir par dārgu to veikt administratīvā lietā. Pieredzējis jurists gan norāda – tas ir absurds, jo likuma kalpiem ir jāpilda savi pienākumi pēc labākās sirdsapziņas un lietas ir jāizskata objektīvi.

Pagaidām sanāk tā, ka jebkurš var nofotografēt automašīnu kaut kur stāvvietā un pēc tam pateikt, ka šis auto ir radījis zaudējumus citam spēkratam.

Lūk, foto!

Skaties video!

TOP komentāri

  • Skeptiskais
    0 0 0

    Skeptiskais

    Kārtējā patvaļa policijas darbā! Kāda velna pēc mēs maksājam viniem algu no mūsu milzīgajiem nodokļiem ja viņi pat pakaļu nevar piecelt no krēsla?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl