Komentāri

Ar mērķi būtiski samazināt ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo un cietušo skaitu, valdība otrdien, 4. aprīlī, lems par rīcības plānu laikam līdz 2020. gadam.

Proti, mērķis ir panākt, lai 2020. gadā šie rādītāji samazinās par 50 procentiem salīdzinājumā ar 2010. gadu. Tad satiksmes negadījumos gāja bojā 218 cilvēki, bet cietušo skaits sasniedza četrus tūkstošus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aprēķini liecina, ka dažādiem pasākumiem šajā laikā būs nepieciešami 14 miljoni eiro. Tie iekļauj gan plašāku transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa novērtēšanu, gan fotoradaru uzstādīšanu, gan izglītojošus pasākumus.

Tiks vērtētas arī iespējas iegādāties iekārtas, kas fiksē luksofora signāla neievērošanu, kā arī tiks pārskatīts sodu apmērs.

Plāna autori aprēķinājuši, ka iepriekš līdzīga piecgades programma ļāvusi potenciāli izglābt vairāk nekā tūkstoš dzīvību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl