Komentāri

Ar mērķi būtiski samazināt ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo un cietušo skaitu, valdība otrdien, 4. aprīlī, lems par rīcības plānu laikam līdz 2020. gadam.

Proti, mērķis ir panākt, lai 2020. gadā šie rādītāji samazinās par 50 procentiem salīdzinājumā ar 2010. gadu. Tad satiksmes negadījumos gāja bojā 218 cilvēki, bet cietušo skaits sasniedza četrus tūkstošus.

Aprēķini liecina, ka dažādiem pasākumiem šajā laikā būs nepieciešami 14 miljoni eiro. Tie iekļauj gan plašāku transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa novērtēšanu, gan fotoradaru uzstādīšanu, gan izglītojošus pasākumus.

Tiks vērtētas arī iespējas iegādāties iekārtas, kas fiksē luksofora signāla neievērošanu, kā arī tiks pārskatīts sodu apmērs.

Plāna autori aprēķinājuši, ka iepriekš līdzīga piecgades programma ļāvusi potenciāli izglābt vairāk nekā tūkstoš dzīvību.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl