Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Horoskops aunam

Koncentrē visu savu uzmanību un interesi uz vienu – kopīgām interesēm. Atsakies no savtīgiem motīviem un dari to, ko no tevis sagaida darba devēji vai pasūtītāji pat ja viņu prasības neatbilst taviem priekšstatiem par pareizu rīcību.

Horoskops vērsim

Ja nepretosies sadarbībai un rēķināsies ar sabiedroto plāniem un idejām, jebkura problēma tiks atrisināta zibenīgi. Ja negribēsi dzirdēt alternatīvo viedokli un neiekļausies komandā, paliksi viens ar visām nebūšanām.

Horoskops dvīņiem

Kādā brīdī tevi pārņems sajūta, ka visi neskaitāmie pienākumi un darbi uzkārs tevi kā vecu un jaudu zaudējušu datoru. Ļaujies palīdzībai un atmet domu, ka tu vienīgais saproti un spēj visu pavilkt. Nebaidies parādīt savu bezpalīdzību.

Horoskops vēzim

Mēģini izdarīt pēc iespējas vairāk, kamēr vēl ir iedvesma. Kad uzrāviens būs beidzies, nododies tehnisku jautājumu un iemaņu apgūšanai. Vari iegādāties kādu aparatūru, saimniecības preces vai iepazīties ar jaunām datorprogrammām.

Horoskops lauvai

Šodien vari iemantot labā vadītāja slavu, jo iestāsies par saviem līdzstrādniekiem un padotajiem. Tavi argumenti tiks ņemti vērā, ja labi pārzināsi atbildību sfēras un visus saistošos dokumentus.

Horoskops jaunavai

Visās savās izpausmēs – darbā vai citos apstākļos, saņemsi dāsnu atzinību un atbalstu. Demonstrējot savas prasmes un talantus, neļauj kādai nejaušībai vai nepatīkamam cilvēkam izsist sevi no sliedēm.

Horoskops svariem

Neskaitāmas nenozīmīgas lietas šodien pievilks tavu uzmanību un paņems daudz laika. Jutīsies kā mazais zobratiņš, kas ir saāķēts ar lielajiem, tomēr kustības ātrumu un ritmu nevar ietekmēt.

Horoskops skorpionam

Pat ja viss nav noticis pēc tava plāna un iecerētā, nemoki sevi ar pārmetumiem par izniekoto laiku un enerģiju. Priecājies, ka viss kļuvis skaidrs tik īsā laikā, un dodies tālāk atpakaļ neskatoties.

Horoskops strēlniekam

Izvēlies pienākumus, kuros visvairāk vari izpaust savu radošo iztēli vai pedagoga talantu. Sacensībā būs panākumi, ja pats sastādīsi darba grafiku un vadīsies no savām fiziskajām sajūtām.

Horoskops mežāzim

Līdzās esošo cilvēku entuziasms un aizrautība var aplipināt arī tevi. Ļoti ietekmēsies no citu cilvēku labā, vai arī sliktā piemēra. Izmanto citu pieredzi un nemēģini klupināties pār vienu un to pašu akmeni.

Horoskops ūdensvīram

Ja esi pats sev darba devējs un darbu veicējs, nebūs ar ko strīdēties un darāmais ies no rokas. Ja tev ir vadība, kas diktē noteikumus un definē prioritātes, vari nonākt uzskatu pretrunās, kas mazinās darba efektivitāti un prieku.

Horoskops zivīm

Šodien vari saņemt kādu neordināru piedāvājumu, kuru labprāt pieņemsi. Iesaisti šajā darbā arī savus domubiedrus, kas visu pasākumu padarīs daudz priecīgāku un neaizmirstamāku.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Auto

Pavasarī pieaug spilgtās saules dēļ izraisīto autoavāriju skaits. Kā no tām izvairīties?

Pavasarī pieaug spilgtās saules dēļ izraisīto autoavāriju skaits. Kā no tām izvairīties?

Pēc garās un nogurdinošās ziemas cilvēki steidz baudīt aprīļa siltos laikapstākļus. Līdz ar pozitīvām emocijām spilgtā saule spēj sagādāt arī grūtības autovadītājiem. Apdrošinātāji brīdina par aizvadītajās nedēļās pieaugošo autoavāriju skaitu, kuru iemesls ir apgrūtināta redzamība spilgtās saules dēļ. Kā apgalvo speciālisti, saule autovadītājiem ir ievērojami bīstamāka par nelabvēlīgiem laikapstākļiem vai pretim braucošu transportlīdzekļu žilbinošām gaismām.

Valsts autoceļu uzturēšanai ziemas sezonā iztērēti 23,8 miljoni eiro

Valsts autoceļu uzturēšanai ziemas sezonā iztērēti 23,8 miljoni eiro 3

Valsts autoceļu ikdienas uzturēšanā ir noslēgusies ziemas sezona – tās laikā valsts autoceļu uzturēšanā izlietoti 23,8 miljoni eiro, kopumā slīdamību novēršot vairāk nekā 511 000 kilometru garumā 13 reizes apkārt zemeslodei, informē VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) pārstāvji.

Uz Latvijas ceļiem notiks ātruma kontroles maratons

Uz Latvijas ceļiem notiks ātruma kontroles maratons 9

Trešdien, 18. aprīlī, Valsts policija nu jau ceturto gadu piedalīsies Eiropas ceļu policijas tīkla (TISPOL) rīkotajā ātruma kontroles maratonā – visā valsts teritorijā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību atļautā braukšanas ātruma ievērošanai.

"Zebras" padomu izlase: noderīga informācija, kas jāzina katram šoferim

"Zebras" padomu izlase: noderīga informācija, kas jāzina katram šoferim

Autovadītājiem ceļu satiksmē dažkārt nākas nonākt neapskaužamās situācijās, tādēļ labāk laikus zināt, kā rīkoties dažādās situācijās – piemēram, kā pareizi nomainīt automašīnas riepu, kā izbraukt nesaprotamus krustojumus un droši piedalīties satiksmē. Skaties.lv apkopojis dažus nesenākos raidījuma “Zebra” padomus, kas noderēs katram autovadītājam!

Rīgā aizvadīta starptautiska transporta nozares konference

Rīgā aizvadīta starptautiska transporta nozares konference

Šogad Latvijas ir prezidējošā valsts Starptautiskajā transporta forumā. Ceturtdien, 5. aprīlī, Rīgas Motormuzejā notika starptautiskā konference, kurā tika spriests par tranzītu, loģistiku un satiksmes drošību globālā mērogā.

Kreisais pagrieziens - "Zebra" skaidro vienu no bīstamākajiem manevriem satiksmē

Kreisais pagrieziens - "Zebra" skaidro vienu no bīstamākajiem manevriem satiksmē

Savulaik ceļu satiksmes negadījumu statistiku apkopoja vienkārši – ceļu policija pierakstīja negadījuma apstākļus, pēc tam no tā tika izvilkta statistika, un kāds mēģināja saprast, kā situāciju uzlabot. Tagad, runājot ar speciālistu, kurš redz, kā avārijas beidzas, kā cilvēki gadiem tiesājas un mēģina atjaunot avārijā sabojāto veselību, aina parādās daudz precīzāka.

Autovadītāji var iesaistīties CSDD eksāmenu video sagatavošanā

Autovadītāji var iesaistīties CSDD eksāmenu video sagatavošanā

No šā gada 2. maija Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) B kategorijas teorijas eksāmenā iekļaus jaunumu – video jautājumus, kas atspoguļos reālo situāciju uz ceļa un aicinās autovadītājus domāt, analizēt un pieņemt pareizo, satiksmes drošībai atbilstošāko lēmumu.