Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 15. jūlijs

Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Auto un satiksme” aktualitātes

"airBaltic" atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu

"airBaltic" atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu

Pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” plāno 1. jūlijā atsākt tiešos lidojumus no Rīgas uz Londonu, aģentūru LETA informēja AS “air Baltic Corporation” Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā

Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā

Ņemot vērā uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā notiekošos ceļa remontdarbus, piektdienas pēcpusdienā, kad daudzi dosies ārpus Rīgas un uz jūras piekrasti, Pierīgā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, satiksme būs palēnināta, brīdina VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

"Zebra" skaidro: kā nepārkarsēt zīdaini automašīnā?

"Zebra" skaidro: kā nepārkarsēt zīdaini automašīnā?

Ir sākusies vasara, kad ģimenes dodas ekskursijās, uz vasarnīcām vai izbraucienos, un daudzos gadījumos līdzi ir arī bērni. Tādēļ “Zebra” atgādina, kā droši pārvadāt bērnus un zīdaiņus automašīnā, lai tie nepārkarst.

20 gados cer radikāli modernizēt valsts galvenos autoceļus

20 gados cer radikāli modernizēt valsts galvenos autoceļus 9

Latvijas autoceļi vienmēr bijis rūpju bērns, taču tas nenozīmē, ka nevar kalt lielus plānus nākotnei. Tieši to dara uzņēmums “Latvijas Valsts ceļi”, kas nākamo divdesmit gadu laikā iecerējis “restartēt” Latvijas maģistrālos ceļus, pārvēršot tos par supermodernām šosejām.

Līdz 2040. gadam 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārbūvēs par četrjoslu ātrgaitas ceļiem

Līdz 2040. gadam 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārbūvēs par četrjoslu ātrgaitas ceļiem 5

Latvijas valsts ceļu attīstības plānā 2020.-2040. gadam paredzēts 1020 kilometrus valsts galveno autoceļu pārveidot par četru joslu ātrgaitas ceļiem ar maksimālo braukšanas ātrumu 130 kilometri stundā, lai no jebkura galvenā reģionālās attīstības centra Rīgu varētu sasniegt ne ilgāk kā divās stundās, ceturtdien Autoceļu padomes sēdē sacīja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes loceklis Mārtiņš Lazdovskis.